Дитяча ліга Васильківщини. «Золото» для Василькова Избранное

Оцените материал
(3 голосов)

Вихованці Васильківської міської дитячо-юнацької спортивної школи достроково вибороли золоті медалі чемпіонату району в категорії 2009/2010 років народження.

Міські футболісти набрали у календарних зустрічах майже абсолютний комплект очок. Команда втратила на турнірному шляху лише один пункт, зігравши внічию з «Форвардом-Путрівкою» — 1:1. Більше того, у васильківського колективу всі головні турнірні показники виявилися найкращими. ДЮСШ, зокрема, забила найбільше — 56 і пропустила найменше — дев’ять м’ячів. До слова, у попередньому матчі містяни розгромили «Калинівку-ФСТ Колос» — 6:0 (!). Чемпіонську дружину підготувала Тетяна Гусакова.

Доля другого та третього призових місць вирішиться в останньому турі. Близький до того, аби фінішувати на другій позиції, «Талант»,  який випереджає «Форвард-Путрівку» на два очки. Однак, путрівці у разі поразки від «Калинівки-ФСТ Колос» можуть фінішувати четвертими. А «Талант», у будь-якому випадку, не опуститься нижче третього місця…