Синхронні перемоги «Таланту» Избранное

Оцените материал
(2 голосов)

Глеващанці минулої неділі обіграли  «Граніт» зі Шкарівки у двох вікових категоріях.

Однак найдраматичнішою і найрезультативнішою вийшла зустріч наймолодших футболістів Глевахи та Шкарівки, що виступають в категорії 2011/2012 років изображение viber 2019 10 08 12 48 59народження. Більше того, до середини другого тайму взагалі було важко передбачити переможця, позаяк шкарівці постійно наздоганяли свого опонента в рахунку. Лише після голу маленької зірочки глевахівського футболу Олександри Ткаченко (знімок праворуч), що вона його провела за вісім хвилин до фінального свистка за рахунку 8:6, стало зрозуміло, що перемога від «Таланту» нікуди не дінеться.  В підсумку так і сталося. Глеващанці відсвяткували драматичну звитягу — 10:7. Інша цікавинка стосується стрілецьких здібностей та поставленого удару форварда Євгена Дзюмана зі Шкарівки, котрий забив шість м’ячів… з центру поля.

Натомість матч «Таланту» та «Граніту» у категорії 2009/2010 років народження завершився переконливою перемогою глеващанців — 3:0. Дублем у футболці «Таланту» вистрілив Ярослав Скоренко.

Чемпіонат Васильківщини. 2011/2012

«Талант» (Глеваха) — «Граніт» (Шкарівка) — 10:7

Голи: Прохорчук, 9, 13, 16, 34, 37, Ковбасін, 27, Пасічник, 8, 32, 50, Олександра Ткаченко, 42 — Дзюман, 5, 9, 15, 22, 32, 34, 43.