Положення про проведення відкритого зимового чемпіонату Ковалівки з футболу 2019 року

Оцените материал
(1 Голосовать)

1.Мета і місце проведення:

-           популяризація футболу на Васильківщині;

-           виявлення кращих команд району, гравців та тренерів;

-           залучення жителів району до занять фізичною культурою та спортом;

-           штучне поле спорткомплексу «Колос».

1. Керівництво змаганнями.

Безпосереднє керівництво змаганнями здійснює Оргкомітет з проведення змагань у   складі:

голова – Сучок П.А.

секретар – Добрянський П.С.

члени – Євсеєв Є.К., Борсук А.В.

1. Учасники змагань.

До участі в змаганнях допускаються команди, які до початку чемпіонату подали заявкові документи встановленої форми та оплатили заявковий внесок — 1000,00 грн.

Кількість гравців у заявці не обмежена.

Дозаявки гравців дозволяються протягом трьох перших турів чемпіонату.

Склад команди на полі – 1 7. Матч складається з двох таймів по 30 хвилин. Перерва між таймами не перевищує 3 хвилин.

1. Строки та умови проведення змагань.

Чемпіонат проводиться у два етапи — перший етап (в одне коло за принципом «кожний з кожний») та стадія плей-офф.

Термін проведення – січень-березень 2019 року.

Перший етап

Команди грають в одне коло за принципом «кожний з кожний»

За перемогу нараховується – 3 очки, нічия – 1 очко, поразка – 0 очок. У випадку неявки команди, їй зараховується технічна поразка «0:3».

Місця команд по закінченні першого етапу змагань визначаються за найбільшою кількістю очок, набраних у всіх матчах.

Натомість, послідовність розташування команд у турнірній таблиці визначається за такими критеріями:

1)      за найбільшою кількістю очок, набраних в іграх між спірними командами;

2)      за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів в іграх між спірними командами;

3)      за найбільшою кількістю перемог;

4)      за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів у всіх іграх;

5)      за жеребом.

Ігри чемпіонату проводяться згідно календаря. Запізнення на гру не дозволяється. Якщо команда знялась з першості, заявочні членські внески не повертаються.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Плей-офф

Стадія плей-офф стартує з півфіналів. Півфінальні пари формуються за системою: 1-4, 2-3. Переможці півфіналів отримують право зіграти у фіналі, а команди, які в півфіналах поступилися, визначають бронзового призера зимового чемпіонату Ковалівки з футболу в матчі за третє місце. Якщо зустріч закінчилася внічию (у будь-якому з півфінальних матчів, фіналі або матчі за третє місце), призначається серія післяматчевих дев’ятиметрових ударів.

1. Дисциплінарні провини.

Провини, які спричинили видалення гравця з поля або інші порушення, допущені футболістами, розглядає КДК Оргкомітету на підставі Дисциплінарного кодексу змагань.

За участь в змаганнях дискваліфікованого, незаявленого чи невнесеного до протоколу гравця, команді зараховується поразка з рахунком «0:3». Цей факт підтверджується протестом та документальними (фото-відео) фактами.

Протест подається згідно діючого Положення відразу після матчу.

Футболіст, який отримав 2 попередження, пропускає одну гру (наступну).

Недисциплінована поведінка гравців, тренера або керівництва команди (апеляція до глядачів, симуляція пошкоджень, суперечка з суддями, не товариське відношення тощо), яке викликає обурення глядачів, розглядається як вчинок, що спричиняє зрив змагань. Відповідальність за недисципліновану поведінку окремих футболістів покладається на всю команду.

Примітка:

а) футболіст, який отримав червону картку, не допускається на одну (чергову) гру чемпіонату, незалежно від подальшого рішення КДК Оргкомітету і не приймає участі в змаганнях до прийняття конкретного рішення;

б) футболіст, який відбуває дискваліфікацію за рішенням КДК Оргкомітету, до участі в чемпіонаті не допускається.

1. Суддівство.

Суддівство чемпіонату покладається на суддівський Оргкомітет ВРФФ (голова — Борсук А.).

Суддя, який видалив гравця з поля, повинен записати це в протокол. Протокол, разом із рапортом судді, повинні бути доставлені до Оргкомітету наступного дня.

Суддя відповідає за протокол зустрічі. У протоколі повинні бути дані про те, хто забив голи, хто з гравців отримав жовті та червоні картки з зазначенням причини покарання. Запис щодо видалення чи попередження футболістів суддя проводить одразу після покарання.

У випадку подання протесту на гру, суддя доставляє до Оргкомітету пояснення щодо мотиву протесту, який записується в протоколі матчу.

Арбітраж проводиться згідно з правилами гри у футбол 2014/2015 років за винятком:

- Положення поза грою (офсайд) не фіксується.

- Зворотні заміни дозволяються.

- При виконанні штрафного або вільного удару гравці команди-суперниці повинні перебувати на  відстані принаймні шести метрів від м’яча.

- Пенальті виконуються з восьми метрової позначки.

Оплату роботи суддів здійснюють команди-учасниці в сумі 200, 00 грн за один матч.

1. Нагородження.

Команди, які за результатами змагань посіли призові місця, нагороджуються кубками та дипломами відповідних ступенів.

Кращі гравці в номінаціях:

-        кращий воротар;

-        кращий захисник;

-        кращий півзахисник;

-        кращий нападник;

-        кращий бомбардир;

-        кращий гравець чемпіонату нагороджуються грамотою та призами.

1. Фінансові витрати.

Всі витрати, пов’язані з участю команд в чемпіонаті Ковалівки несуть відряджуючі організації: проїзд в обидва кінці, харчування в день гри.

Команди, які не задовольнили накладених штрафних санкцій КДК Оргкомітету, до наступних матчів не допускаються.

Секретар Оргкомітету                                                                              П.С. Добрянський