«Аякс» виграв першу півфінальну битву Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Ксаверівці учора обіграли команду із Гребінок у першому півфіналі Відкритого Кубка Васильківщини.

«Аякс» і «Гребінки» у Ксаверівці забили аж п’ять м’ячів на двох. Причому, на перерву суперники пішли за нічийного рахунку. Для Ксаверівки забив Піонт уже на другій хвилині, скориставшись помилкою голкіпера на виході, для Гребінок — Глитень, обігравши перед цим декількох захисників.

На старті другого тайму «Аякс» відзначився ще двічі. До слова, до обох голів доклався Заєзжай. Спершу він вивів на вогневий рубіж Єрмака, а після цього забив сам, обернувши на гол зручну передачу Піонта. А інтригу у двоматчеве протистояння повернув той самий Глитень, котрий скористався веремією біля чужих воріт і взяв володіння Бондаря на четвертій компенсованій до другого тайму хвилині. 3:2 на користь Ксаверівки.

Повторний кубковий матч «Аякса» і «Гребінок» відбудеться 12 серпня на селищному стадіоні Гребінок.