«Гребінки» тримають марку Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Визначився перший фіналіст основного кубкового турніру Васильківського району.

«Гребінки» фантастично виступили у домашній зустрічі з «Аяксом», не залишивши йому жодного шансу. На тринадцятій хвилині оборонець гостей Грай, виводячи м'яча зі своїх володінь, «обрізався», що називається,  а Черниш, вдало зігравши на перехопленні, вивів на вогневий рубіж Глитня. Так рахунок став 1:0. Майже одразу після цього Черниш відзначився сам. Він, отримавши м’яча від Пурика, розстріляв ціль з близької відстані. А згодом вже Пурик виступив асистентом Черниша. 3:0 після першого тайму. Риску під поєдинком на його п’ятдесят п’ятій хвилині провів Калініченко, котрий відзначився далекобійним ударом. За сумою двох матчів — 6:3. Таким чином, ФК «Гребінки» вийшли до кубкового фіналу вдруге поспіль.

Тим часом, у Шкарівці місцевий «Граніт» виграв перестрілку у «Вінницьких Ставів» — 4:3. Цікаво, що одразу двоє гравців домашньої команди забили по два м’ячі. Мова про Артема Юрковського, котрий двічі реалізував пенальті — і саме його удар став переможним для «Граніту», та Юрія Макарова. Натомість обнадійливий гол для «Вінницьких Ставів» за п’ять хвилин до фінального свистка провів Євгеній Євсеєв. Таким чином, ім’я другого фіналіста Відкритого Кубка Васильківщини-2020 визначиться на наступному тижні…

Відкритий Кубок Васильківського району з футболу-2020. Півфінали

Матч-відповідь

ФК «Гребінки» — «Аякс» (Ксаверівка) — 4:0 (Глитень, 13, Черниш, 17, Пурик, 22, Калініченко, 55).

Перший матч

«Граніт» (Шкарівка) — ФК «Вінницькі Стави» — 4:3 (Юрковський, 24, 79 – обидва з пенальті, Макаров, 61, 64 — Т. Незгляденко, 20, Копач, 44, Євсеєв, 85, з пенальті).

Прочитано 4610 раз Последнее изменение Среда, 12 Август 2020 19:17