Чемпіонат Васильківщини. Графік ігор у Гребінківській зоні Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Профільний комітет районної федерації футболу оприлюднив графік турнірних перегонів для команд, що змагатимуться у Гребінківській зоні.

Чемпіонат Васильківського району з футболу. Гребінківська зона

Учасники: ФК "Гребінки", "Граніт-Світ покрівлі" (Шкарівка), "Юність" (Кодаки), ФК "Степове", "Колос" (Пшеничне), ФК "Вінницькі Стави", "Козаки" (Мар’янівка), ФК "Митниця", "Інтерагросервіс" (Біла Церква), "Світанок" (Ковалівка).

Перший тур. 12 травня

Господарі

Гості

Дата

Місце проведення

Час

1

"Колос"

ФК "Вінницькі Стави"

12.05

Пшеничне

11:00

2

"Юність"

ФК "Митниця"

12.05

Кодаки

13:00

3

"Інтерагросервіс" 

ФК "Граніт-Світ покрівлі"

12:05

Шкарівка

16:00

4

ФК "Гребінки"

"Світанок"

12.05

 

5

ФК "Степове"

"Козаки"

12.05

Степове

13:00

Другий тур. 18-19 травня

6

"Інтерагросервіс"

"Юність"

7

"Козаки"

"Колос"

8

"Світанок"

ФК "Вінницькі Стави"

9

ФК "Гребінки"

ФК "Граніт-Світ покрівлі"

10

ФК "Митниця"

ФК "Степове"

Третій тур. 25-26 травня

11

"Колос"

ФК "Митниця"

12

"Юність"

ФК "Гребінки"

13

ФК "Вінницькі Стави"

"Козаки"

14

ФК "Граніт-Світ покрівлі"

"Світанок"

15

ФК "Степове"

"Інтерагросервіс"

Четвертий тур. 1-2 червня

16

"Інтерагросервіс"

"Колос"

17

"Світанок"

"Козаки"

18

ФК "Граніт-Світ покрівлі"

"Юність"

19

ФК "Гребінки"

ФК "Степове"

20

ФК "Митниця"

ФК "Вінницькі Стави"

П’ятий тур. 8-9 червня

21

"Козаки"

ФК "Митниця"

22

"Колос"

ФК "Гребінки"

23

"Юність"

"Світанок"

24

ФК "Вінницькі Стави"

"Інтерагросервіс"

25

ФК "Степове"

ФК "Граніт-Світ покрівлі"

Шостий тур. 15-16 червня

26

"Інтерагросервіс"

"Козаки"

27

"Світанок"

ФК "Митниця"

28

"Юність"

ФК "Степове"

29

ФК "Граніт-Світ покрівлі"

"Колос"

30

ФК "Гребінки"

ФК "Вінницькі Стави"

Сьомий тур. 22-23 червня

31

"Козаки"

ФК "Гребінки"

32

"Колос"

"Юність"

33

ФК "Вінницькі Стави"

ФК "Граніт-Світ покрівлі"

34

ФК "Митниця"

"Інтерагросервіс"

35

ФК "Степове"

"Світанок"

Резервні дні — 29-30 червня

Восьмий тур. 6-7 липня

36

"Світанок"

"Інтерагросервіс"

37

ФК "Вінницькі Стави"

"Юність"

38

ФК "Граніт-Світ покрівлі"

"Козаки"

39

ФК "Гребінки"

ФК "Митниця"

40

ФК "Степове"

"Колос"

Дев’ятий тур. 13-14 липня

41

"Козаки"

"Юність"

42

"Колос"

"Світанок"

43

ФК "Степове"

ФК "Вінницькі Стави"

44

ФК "Митниця"

ФК "Граніт-Світ покрівлі"

45

"Інтерагросервіс"

ФК "Гребінки"

Прочитано 960 раз Последнее изменение Среда, 08 Май 2019 07:00

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены