Версия для печати

Сергій Ярмошук: «Ми не збираємося тішити себе ілюзіями про золоті нагороди, але нам цілком під силу боротися за призові місця…» Избранное

Оцените материал
(3 голосов)

Футбол завжди був і залишається найпопулярнішим видом спорту у Мар’янівці. Перше футбольне визнання до цього села прийшло у 1979 році, коли місцева «Нива» посіла почесне четверте місце в обласному чемпіонаті, пропустивши перед собою, зокрема, легендарний «Рефрижератор» із Фастова. Приблизно в той самий час мар’янівці захопили лідерство у районному футболі і зібрали під керівництвом легендарного Леоніда Обремського щедрий урожай нагород — три золота, сім срібних нагород і чотири бронзи... Та на початку 2000-х років, коли «Ниву» залишили її лідери, команда зблідла і слава її поблякла, а донедавна грізний колектив опустився до рівня аутсайдерів чемпіонату... «Нива» повернулася на п'єдестал футбольної Васильківщини аж у 2017-му році — через двадцять один рік після останнього свого успіху в районному чемпіонаті. Утім на старт цього сезону колись легендарна мар’янівська команда не вийшла. Натомість з’явився у Мар’янівці новий колектив — «Козаки». А головним спонсором цього колективу став прихильник футболу зі столиці Сергій Ярмошук. Він і є нашим сьогоднішнім співрозмовником...

— Сергію Адамовичу, доброго дня. Які Ваші враження від дебютного сезону мар'янівської команди в чемпіонаті Васильківщини?

— Враження позитивні. Так, команда не зуміла виграти медалі першості, але хлопці прагнули до цього, старалися перемагати в кожному матчі. Я сподіваюся, що успіхи «Козаків» не за горами…

— Як так сталося, що ви, мешканець Києва, стали президентом аматорської футбольної команди з Мар’янівки?

— Почну з того, що Мар’янівка – не чуже мені село. Моя дружина звідси родом, тож тут ми проводимо кожні вихідні. Щодо футбольної команди… Я випадково став свідком матчу «Козаків» у неофіційних змаганнях з футболу на кшталт Ліги сільського футболу серед юніорів, де брали участь самобутні юнацькі та юніорські команди з Васильківщини. Це було приблизно два роки тому. Згодом познайомився з хлопцями, які грали за команду, і став усіляко підтримувати колектив у всіх його намаганнях, зокрема, допоміг з формою. А перед початком цього я прикупив їм нову футбольну форму. Після цього було прийняте спільне рішення виступати в чемпіонаті Васильківського району.

— Хто Вам допомагаєте у цій нелегкій праці — займатися командою?gggg

— Євгеній Руденко, який опікується низкою організаційних питань, та Віталій Біда, котрий виконує функції капітана команди.

— Певно, Ви й самі активно грали у футбол?

— Звісно! Я грав у футбол і в дитячі, і в студентські роки. А ще виступав за команду свого рідного села Кортеліси в районному чемпіонаті.

— «Козаки» зберігали непогані шанси на те, щоб завершити сезон у чільній трійці, натомість фінішували шостими. На Вашу думку, чого не вистачило команді, щоб здобути медалі у прем’єрному для себе сезоні?

— На мою думку, команді не вистачило досвіду…. Також «Козаків» під час сезону супроводжували кадрові труднощі: на вирішальні матчі ми з різних причин виходили без багатьох ключових гравців.

— Пане Сергію, хто з суперників «Козаків» справив на Вас найкраще враження, і чому?

— Приємне враження на мене справила «Митниця». Це самобутня, але доволі амбіційна команда, яка завжди прагне перемагати. А прагнення до перемоги — це те, що в спорті я ціную найбільше.

— А особисто Вам який з матчів мар'янівської команди запам’ятався найбільше?

— З «Інтерагросервісом», який ми грали вдома. У тому матчі «Козаки» продемонстрували свою міць, характер і прагнення до успіху. Тож не дивно, що перемогли з рахунком 4:0.

— Можливо, обговорювали з гравцями плани на наступний сезон?

— Звичайно. Плани на наступний сезон у нас серйозні!

— Тобто, «Козаки» й у футбольному році 2020 полюватимуть на медалі першості Васильківщини?

— Ми не збираємося тішити себе ілюзіями про золоті нагороди — бо наша команда ще доволі молода, але нам цілком під силу боротися за призові місця.

— Що ж, бажаю Вам та Вашій команді успіхів у всіх намаганнях. Дякую за інтерв’ю.

— І тобі дякую. Бажаю, щоб Васильківська районна федерація футболу не зупинялася на здобутому. Також хочу побажати успіхів усім відвідувачам вашого сайту.

Підписуйтесь на наш телеграм: https://t.me/vrff_2019

Прочитано 594 раз Последнее изменение Декабрь 02 2019

25 комментарии