Новорічний кубок на призи Калинівської громади. Перші розгроми та сенсації Избранное

Оцените материал
(2 голосов)

У суботу на футбольному майданчику Калинівської ЗОШ №1 пройшли стартові матчі першого в історії передноворічного мініфутбольного турніру на призи Калинівської громади.

У першому матчі турніру зійшлися «Плиска» і «Городок». Гра виявилася важкою для обох команд. Адже їм довелося боротися не тільки з суперником, а й протистояти обмерзлому і слизькому полю. Але назагал і «Плиска», і «Городок» продемонстрували непоганий футбол. Команди активно атакували і створили біля воріт одна одної чимало слушних моментів. Правда, з реалізацією більше пощастило плесечанам: вони двічі відзначилися до перерви, і стільки ж разів поцілили до воріт «Городка» в другому таймі.

У другому матчі суботи «Металург» не побачив на своєму шляху «Салтік-ДЮСШ», розгромивши малосолтанівців з непристойним рахунком 9:1. Стрілецький покер оформив Савчук.

Виграла стартову зустріч і «Калинівка», причому забила своєму суперникові — «Феніксу» — аж шість м’ячів. Але данилівці, до слова, провели два голи у відповідь.

Натомість недільний ігровий день у Новорічному кубку на призи Калинівської громади розпочався з надмірно цікавого калинівського дербі за участі «Металурга» та «Калинівки». Перемогу в матчі з рахунком 3:2 здобули хлопці Поліщука. А героєм протистояння став Єгор Шроль, який провів вирішальний м’яч за чотири хвилини до фінального свистка.

«Фенікс», принижений у першому турі «Калинівкою», на поєдинок з «Городком» вийшов з однією метою — перемогти. Із цим завданням данилівці впоралися на відмінно. До перерви вони вели рахунку на три м’ячі. А в другому таймі, забивши ще шість разів,  упевнено довели свою перевагу над сусідами. Остаточний рахунок 8:2.

Справжню сенсацію приніс заключний матч другого туру, в якому зустрічалися «Плиска» та «Салтік». Про першу несподіванку у турнірі подбали футболісти з Малої Солтанівки, згуртовані Володимиром Дмитренком, які обіграли свого суперника з рахунком 11:5.  Шість м’ячів для «Салтіка» провів Твердохліб і п’ять —  Ткаченко.

Новорічний кубок на призи Калинівської громади

1233

Становище команд після другого туру

1234

Бомбардири: Твердохліб (Салтік) — 6 м’ячів, Ткаченко (Салтік) — 5, Є. Шроль (ФК Калинівка), Д. Савчук (Металург) — по 4.

Дискваліфіковані: М. Дмітров (ФК Калинівка), Полонець (Плиска).

Прочитано 380 раз Последнее изменение Понедельник, 09 декабря 2019 11:01