Аутсайдери розіграли драму Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Сьогодні відбулися заключні матчі четвертого туру чемпіонату Васильківського району з міні-футболу.

«Стрітбол» прогнозовано збагатився трьома очками у матчевій зустрічі з «Форвардом-Путрівкою». Калинівці під проводом Сусленка-старшого відправили до воріт Жеребка аж п’ять м’ячів. Зокрема, дублем відзначився Богаченко. Тепер у його активі три забиті м'ячі у чемпіонатському турнірі. Путрівці, у свою чергу, награли лише на один результативний постріл, його в середині другого тайму завдав Пашков.

Натомість у протистоянні «Форварда-U15» і «МонтажЕнерго» зафіксовано паритет — 2:2. Більше того, путрівчани буквально вигризли нічию в опонента, зрівнявши рахунок на останній хвилині зустрічі. Вирівняльний м’яч для «Форварда-U15» з пенальті провів Шевченко. Таким чином, «Форвард-U15» вирвав своє перше очко в турнірі. Стосовно данилівців, то, після матчу вони виглядали особливо засмученими. Ще б пак, довгоочікувана перемога вислизнула з їхніх рук...

Чемпіонат Васильківського району з міні-футболу. Четверий тур. Неділя, 16 лютого.

«Стрітбол» (Калинівка) — «Форвард-Путрівка» (Путрівка) — 5:1 (Юрченко, 3, Дмитров, 12, Король, 19, Богаченко, 37, 38 — Пашков, 32).

«Форвард-U15» (Путрівка) — «МонтажЕнерго» (Данилівка) — 2:2 (Савицький, 16, Шевченко, 40 — Захаров, 18, Маслюк, 37).

Становище команд після четвертого туру

211111111111111111111111

Снайпери: Т. Семенюк (Зеніт) — 16 м’ячів, Є. Руденко (Козаки) — 9.

Штрафники: В. Коляда (Фенікс), Моргун (Козаки), Грицина (Калинівка-ФСТ Колос-ВР), Степанець (Зеніт), Потороєв (МонтажЕнерго), Турчин (Форвард-Путрівка), Юрченко (Стрітбол).

Прочитано 349 раз Последнее изменение Понедельник, 17 Февраль 2020 10:27