Гребіник: "Від своїх амбіцій ми ніколи не відмовлялися" Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Багаторічний учасник та один з фаворитів чемпіонату Васильківського району з футболу малосолтанівський "Салтік" прагне стати учасником медальної гонки й у поточному сезоні. Принаймні, такі надії плекає президент клубу Павло Гребіник. Про це він розповів у екслюзивному інтерв'ю прес-службі Васильківської районної федерації футболу. 

 

— Павле Андрійовичу, незабаром на Васильківщині стартує новий футбольний сезон. У яких кондиціях до нього підходить Ваша команда?

— На жаль, нещодавно ми вимушено припинили свої виступи у чемпіонаті Борової з футзалу, позаяк там виникли проблеми зі спортивним залом. Тож, тепер "Салтік" відпочиває. Сподіваємось, що вже найближчим часом ми зможемо приступити до роботі на футбольному полі. Однак, треба дочекатися, коли розстане сніг. 

— Якщо порівнювати з минулим роком, кадрові зміни в команді відбулися?

— На щастя, всі провідні футболісти залишаються в колективі. Також очікуємо на повернення Павла Галагана, який оговтався після важкої травми.

— Тож, в цьому сезоні ми знову побачимо "Салтік", який вестиме боротьбу за нагороди?

— Не буду забігати наперед, але від своїх амбіцій ми ніколи не відмовлялися. Тому не бачу сенсу виходити з боротьби за медалі й цьогоріч. Зазначу, що все залежить від того, за якою формулою пройде чемпіонат...

— Що ж, дякуємо Вам за інтерв'ю. Бажаємо, щоб гра футболістів "Салтіка" приносила Вам тільки позитивні емоції.

— І Вам дякую. До зустрічі на футбольних полях Васильківщини.

Прочитано 1638 раз Последнее изменение Март 13 2018

25 комментарии

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены