Версия для печати

Перша ліга Васильківщини. Один розгром, дві драми Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Малосолтанівці на старті турніру без проблем розібралися з білоцерківцями, «Фенікс» вирвав звитягу у Козаків, а «Зелений Бір» врятувався на Білоцерківщині.

«Салтік» не мав клопоту у домашньому поєдинку із «росичами» — 8:0. Цікаво, що перший тайм завершився із рахунком 2:0. А по перерві значно молодші білоцерківці посипалися, пропустивши ще шість м’ячів. Найрезультативнішими у «Салтіка» в другому таймі були Артем Шиденко, котрий відзначився хет-триком, і Руслан Гребіник, він забив ще двічі.

«Фенікс» фактично вигриз перемогу у Мар’янівці — 2:1. Вирішальний м’яч провів Микола Мельник, котрий реалізував пенальті наприкінці зустрічі. Зазначимо, що «Козаки» за мить до цього опинилися в чисельній меншості. Адже арбітр Володимир Когтєв вилучив з поля за неспортивну поведінку мар’янівця Богдана Волинського.

Справжню драму розіграли «Острійки» і «Зелений Бір». Першу половину звітної зустрічі виграли гості із Васильківщини. Це Олександр Шульга ударом з лету поцілив у кут воріт суперника — 0:1. Дарма що острійчани забили два голи до середини другого тайму — обидва зусиллями Мирослава Ільченка, останнє слово у двобої все ж було за «Зеленим Бором»: Микита Тараненко довершив голом красиву комбінацію своєї команди, зробивши рахунок 2:2 на останній хвилині поєдинку…

Перша ліга. Перший тур

«Салтік» (Мала Солтанівка) — «Рось» (Біла Церква) — 8:0 (Синявський, 6, Гребіник, 32, 82, 84, Шиденко, 67, 70, 89, Чиж, 75).

«Козаки» (Мар’янівка) — «Фенікс» (Данилівка) — 1:2 (Вал. Талалай, 74 — Мельник, 23, 87, пен.).

ФК «Острійки» — ФК «Зелений Бір» — 2:2 (Ільченко, 51, 61 — Шульга, 35, Тараненко, 90).

Найвлучніші: Руслан Гребіник, Артем Шиденко (обидва — Салтік) — по 3 м’ячі.

Штрафник: Богдан Волинський (Козаки).

Прочитано 664 раз Последнее изменение Понедельник, 10 Август 2020 07:58