Вища ліга. Віце-чемпіон розгромив чемпіона Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

…у перенесеному матчі третього вищолігового туру.

«Гребінки» яскраво провели дебют поєдинку. Пурик вискочив сам на сам з Яблонським і відкрив рахунок вже на першій хвилині протистояння. А ще за шістнадцять хвилин Бенедичук відзначився після сольного проходу. Ксаверівці відповіли голом Крилюка. Але на більше в «Аякса» сил не вистачило. А господарі відзначилися ще двічі. Причому, обидва м’ячі на рахунку Глитня — 4:1. Додамо також, що команди догравали матч в неповних складах. У господарів був вилучений за удар суперника в обличчя Володимир Грицай, у гостей за поштовх опонента — Ібрагімов-молодший. Крім того, під завісу зустрічі голкіпер місцевої команди Барібан змарнував пенальті, вдаривши вище воріт….

Ще один розгром відбувся у матчі між «Зенітом» та «Гранітом», що пройшов у межах шостого туру. Номінальні гості із Білоцерківщини мали непоганий вигляд у перші двадцять хвилин зустрічі, але надалі ігровою та територіальною перевагою володіли лосятинці. Феноменально зіграв колишній професіонал Матвіїв (на знімку), який оформив класичний хет-трик. А його другий гол взагалі видався таким, що пальчики оближеш, — ударом зі штрафного поклав м'яч у самісіньку дев’ятку воріт. А по перерві кубкового тріумфатора добили Бойко, Степанець та Єрмак. 6:1.

Вища ліга. Матч третього туру

ФК «Гребінки» — «Аякс» (Ксаверівка) — 4:1 (Пурик, 1, Бенедичук, 17, Глитень, 65, 75 — Крилюк, 20). Вилучення: В. Грицай — Р. Ібрагімов. Арбітр Сусленко.

Матч шостого туру

«Зеніт» (Лосятин) — «Граніт» (Шкарівка) — 6:1 (Матвіїв, 25, 31, 45, Євдокимчик, 50, А. Бойко, 60, Степанець, 65 — Єрмак, 85). Арбітр Якименко.