Перша ліга. Лідери повправлялися у влучності… Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

«Острійки» і «Салтік» нокаутували своїх суперників у шостому турі відкритої першості Васильківщини.

Команда із Білоцерківщини в гостях виграла протистояння у «Зеленого Бору» — 4:1. Гості відкрили рахунок першими: вже на шостій хвилині Петрик, опинившись у потрібний час в потрібному місці, повів лік забитих м’ячів у зустрічі. Господарі відповіли влучанням Матвієнка, який матеріалізував у гол стрімку атаку своєї команди, і змарнували цілу низку слушних нагод. А в другій половині зустрічі «Острійки» висунули із своїх лав одразу двох героїв. Волощук, забивши за три хвилини до фінального свистка, остаточно деморалізував стомленого суперника, а Куликов, взявши ворота опонента на останніх секундах двобою, став автором двох м’ячів у зустрічі.

«Козаки» у Данилівці розім’яли місцевий «Фенікс» — 8:2. А заклав фундамент другої перемоги мар’янівців у першій лізі Криховецький, котрий реалізував одинадцятиметрового вже на другій хвилині поєдинку. Власне, перевага «Козаків» у цьому матчі виявилася беззаперечною, що й обернулося вісьма голами. По два м’ячі для переможців провели Віталій Біда та Максим Руденко.

І лише «Салтік» нокаутував свого суперника в рідних стінах. Про чергову звитягу малосолтанівців подбали Руслан Гребіник (знімок), Максименко та Вент, котрі провели до воріт «росичів» по два м’ячі, та Вент, що відзначився одним голом. Рахунок матчу 4:1.

Відкрита першість Васильківщини. Перша ліга. Шостий тур

«Салтік» (Мала Солтанівка) — «Рось» (Біла Церква) — 5:2 (Гребіник, 31, 90, Максименко, 70, 72, Вент, 81 — Горобець, 65, Биковець, 85). Арбітр Бондар.

«Фенікс» (Данилівка) — «Козаки» (Мар’янівка) — 2:8 (Колонський, 14, М. Мельник, 66, пнт — Криховецький, 2, пнт, М. Руденко, 10, 40, Білявський, 59, В. Талалай, 61, Віт. Біда, 76, Влад. Біда, 76, 78). Арбітр Обремський.

ФК «Зелений Бір» — ФК «Острійки» — 1:4 (Матвієнко, 30 — Петрик, 6, Куликов, 60, 90, Волощук, 87). Арбітр Кернер.