Перша ліга. «Острійки» утвердилися на вершині Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Команда із Білоцерківщини виграла сама та скористалася осічкою конкурента.

«Острійки» обіграли у Мар’янівці бідолашних «Козаків», що із двадцять шостої хвилини грали у чисельній меншості. Позаяк арбітр зустрічі Якименко вилучив з поля за фол останньої надії Петрука. Узагальнений результат матчу — 3:1 на користь «Острійок». Два голи для команди, що виграла, забив Куликов (знімок). Після цієї перемоги лідерство білоцерківців у першості стало ще переконливішим…

Не в останню чергу через те, що «Зелений Бір» відібрав два очки у «Салтіка» на його полі. Наставник команди-гостей Процишин, однак, прирівняв цю нічию до поразки, адже його команда лідирувала до середини другого тайму, а після цього пропустила два м’ячі — 2:2. Крім того, обидва голи господарів видалися віртуозними: Руслан Волошенюк  закинув м’яча за комірець голкіперові…ударом із центра поля, а Гребіник вже вкотре у цьому сезоні відзначився після штрафного.

Відкрита першість Васильківщини. Перша ліга. Сьомий тур

«Козаки» (Мар’янівка) — ФК «Острійки» — 1:3 (Криніцький, 66 — Куликов, 6, 40, Пилипенко, 56). Вилучення: Петрук (К), 26. Арбітр Якименко.

«Салтік» (Мала Солтанівка) — ФК «Зелений Бір» — 2:2 (Р. Волошенюк, 70, Р. Гребіник, 75 — Вирва, 23, Бачинський, 75). Арбітр Сусленко.

«Фенікс» (Данилівка) — «Рось» (Біла Церква) — 8:1 (Коляда, 12, Шкапа, 32, Дудченко, 62, Година, 64, Колонський, 70, 74, 85, Жуланов, 90 — Горбаченко, 52). Арбітр Сусленко.