Друга ліга. Вольова перемога лідера Избранное

Оцените материал
(5 голосов)

Путрівці обіграли команду із Плесецького, провівши єдиний м’яч за п’ять хвилин до фінального свистка.

«Плиска» трималася мужньо і неабияк полоскотала нерви своєму опонентові у Зеленому Борі. Але варто зазначити, що путрівці самі ускладнили собі життя, змарнувавши декілька реальних можливостей взяти ворота суперника ще в першому таймі. Лише один Турчин мав двічі вписати своє ім’я до протоколу. Проте, спершу заслужений ветеран районного футболу зі штрафного поцілив у хрестовину воріт суперника, а після цього ще й програв міжусобицю голкіперові «Плиски», змарнувавши пенальті. «Форвард-Путрівка», однак, не давав спуску своєму опонентові й після перерви. А досягнули свого путрівці за п’ять хвилин до фінального свистка. Це Чак розстріляв ворота «Плиски», опинившись в потрібному місці в потрібний час — 1:0. Плесечани, натомість, зійшли з поля без забитого м’яча…

Відкрита першість Васильківщини. Друга ліга. Сьомий тур

«Юність» (Кодаки) — ФК «Митниця» — 3:5 (Пономаренко, 18, 48, Корнієнко, 88 — Чайка, 10, 83, 89, Кудря, 26, Гусаков, 49). Арбітр Бондар.

«Форвард-Путрівка» (Путрівка) — «Плиска» (Плесецьке) — 1:0 (Чак, 85). Арбітр Обремський.

Матч третього туру

«Юність» (Кодаки) — «Колос» (Пшеничне) — 1:7 (В. Савчук, 57 — Лисак, 17, 30, 45, Березюк, 19, 60, 80, Мирко, 75). Арбітр Кернер.