Перша ліга. Трумф в рік прем’єри Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Футболісти із Острійок з першої спроби забралися на турнірну вершину Відкритої першості Васильківщини.

ФК «Острійки» виграв вісім поєдинків з десяти і лише два рази розділив очки із опонентами. Вражаючий показник, як для дебютанта турніру, чи не так?

Команда із Острійок свій першоліговий шлях почала на початку серпня  з домашньої нічиєї із «Зеленим Бором». Острійчани вели в рахунку аж до останньої хвилини зустрічі, аж поки свого слова не сказав Тараненко, зрівнявши рахунок — 2:2.

Після цього «Острійки» виграли шість поспіль поєдинків, у тому числі взяли гору над «Салтіком» на його полі — 2:1. Утім, незважаючи на це, малосолтанівці продовжували претендувати на першу позицію. Але «Салтіку» задля того, щоб сподіватися на чемпіонство, потрібно було обов'язково вигравати «Острійки» в другоколовому матчі, котрий також відбувся у Малій Солтанівці. Острійчан у цьому поєдинку певною мірою влаштовувала й нічия.

Зустріч в Малій Солтанівці, котра була виїзною для «Острійок», розвивалася за сценарієм малосолтанівців: вони вели в рахунку 2:0 аж до сімдесятої хвилини, але…впустили перемогу вже в доданий арбітром час — 2:2. Рятівний гол на рахунку Тимура Джибладзе.

Стало зрозуміло, «Острійки свого вже не віддадуть. А тут ще й «Рось» подбала про «ведмежу послугу» для географічного сусіда, не приїхавши до Острійок на відкладений восьмотуровий матч. Відтак, команді Кондратьєва для тріумфу в першій лізі важливо було взяти бодай один бал у матчі з «Феніксом». Цей матч, що на прохання «Острійок» пройшов у Данилівці, команда із Білоцерківщини виграла завдяки дублю Куликова — 3:2, обійшла на три очки «Салтік» і вперше в історії виграла першу футбольну лігу Васильківщини! А Куликов став найвлучнішим гравцем сезону в першій лізі.