Вища ліга. «Зеніт» захопив лідерство Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Лосятинці позбиткувалися над конкурентом із Гребінок, забивши до його воріт п’ять м’ячів.

Це був довгоочікуваний футбольний двобій двох претендентів на золоті медалі вищої ліги сезону 2020 року. «Гребінки» і «Зеніт» перед цим матчем мали однакову кількість залікових балів і ділили між собою першу сходинку турнірної таблиці. А тому обидва колективі покладали на звітну зустріч особливі сподівання.

«Гребінки» краще почали поєдинок, вони створили декілька загрозливих ситуацій біля воріт суперника, але…першим забив «Зеніт». Це Полещук метрів з двадцяти доставив м’яча до сітки за воротами Барібана. А ще за декілька хвилин гребінківців шокував Семенюк, котрий зробив рахунок 2:0 на користь «Зеніту». Здавалося, справу зроблено. Але Репа із «Гребінок» був іншої думки, і на тридцять третій хвилині один гол відіграв. Так місцева команда отримала шанс на порятунок. Проте «Зеніт» зняв питання про переможця зустрічі ще у першому таймі. Гер вивів на ударну позицію Полещука, а той відправив м’яч повз голкіпера, і рахунок став 3:1.

Але й на цьому неприємності для «Гребінок» не скінчилися. На початку другого тайму місцева команда втратила двох гравців — вилучення отримали голкіпер Барібан, котрий позбавив суперника очевидної гольової можливості, та Шевченко, який отримав друге попередження. Стало зрозуміло, що лише диво може врятувати «Гребінки» від поразки. Але його не сталося…  Натомість лосятинці провели ще два м'ячі. В середині другого тайму для гостей відзначився Євдокимчик, завдавши удару метрів із сімнадцяти. А за двадцять хвилин до фінального свистка Семенюк, пославши м’яч повз голкіпера, встановив остаточний рахунок — 5:1.

Таким чином, «Зеніт» ще на крок наблизився до першого в історії вищолігового тріумфу. Лосятинцям залишилося зіграти домашні матчі із двома калинівськими колективами, а також з’їздити на гостини до Шкарівки. Натомість «Гребінки» зіграють із «Гранітом» та двічі проти «Металурга».

Відкритий чемпіонат Васильківщини. Вища ліга. 11 тур

ФК «Гребінки» — «Зеніт» (Лосятин) — 1:5 (І. Репа, 33 — Полещук, 23, 45 1, А. Семенюк, 27, 77, Євдокимчик, 70). Вилучення: Барібан, Шевченко (обидва — Г). Арбітр Родіоненко.

«Металург» (Калинівка) — «Аякс» (Ксаверівка) — 1:6 (Змієвець, 52 — Романюк, 43, Єрмак, 57, 60, Заєзжай, 71, Кущов, 81, Корж, 88). Арбітр Обремський.

«Граніт» (Шкарівка) — ФК «Вінницькі Стави» — 3:1 (Дьока, 24, 90, Мельник, 53 — Т. Невзгляденко, 53).