Вища ліга. Дев’ятнадцять м’ячів — у трьох зустрічах Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Найрезультативніший матч вікенду відбувся у Гребінках і ознаменувався дев’ятьма голами.

«Гребінки» прогнозовано розібралися із «Металургом» на своєму полі. Господарі ще в першому таймі зняли питання про переможця, провівши до воріт опонента чотири м’ячі — 4:1. Рівно половину командних м’ячів записав до свого активу основний гребінківський стрілець Глитень. А найрезультативнішим у складі «Металурга» в гребінківській зустрічі став Борсук (знімок вгорі), котрий оформив дубль. У першому таймі Антон відзначився з пенальті, а в другому — яскраво реалізував штрафний, що був призначений метрів за 25 від воріт.

«Граніт», натомість, дотиснув «Калинівку» по перерві — 4:1. А на гол престижу спромігся Жиденко, котрий замкнув дальню стійку після прострілу партнера. Цікаво, що для Артема цей забитий м’яч став першим у вищоліговому турнірі.

Гаряча битва відбулася у Малій Солтанівці, де «Вінницькі Стави» змагалися із «Аяксом». Гості із Ксаверівки безапеляційно виграли першу половину зустрічі — 2:0, але в середині другого тайму Євсеєв відіграв для своєї команди обидва м’ячі, зробивши рахунок 2:2. Ксаверівцям знадобилося двадцять хвилин, щоб зібрати себе докупи. Вольову перемогу «Аяксу» на останній хвилині зустрічі приніс Крилюк, котрий реалізував одинадцятиметрового, що його заробив Корж, вже в компенсований арбітром ігровий час другого тайму — 3:2 на користь «Аяксу».

Відкритий чемпіонат Васильківського району з футболу. Вища ліга. Перенесені матчі, 24-25 жовтня

Сьомий тур. ФК «Вінницькі Стави» — «Аякс» (Ксаверівка) — 2:3 (Євсеєв, 63, 68 — Романюк, 8, Заєзжай, 42, Крилюк, 90, пнт). Арбітр Левченко.

Третій тур. «Граніт» (Шкарівка) — ФК «Калинівка» — 4:1 (Кулагін, 18, Маноха, 66, Масюк, 76, Підлипний, 86 — Жиденко, 89). Арбітр Щербина.

Шостий тур. ФК «Гребінки» — «Металург» (Калинівка) — 6:3 (Пурик, 2, Черниш, 11, 61, Глитень, 29, 39, О. Якименко, 68 — Борсук, 28, пнт, 81, Демков, 80). Арбітр А. Якименко.