Лебедінський: "Історія ФК "Багрин" не завершується, і ви ще про нас неодмінно почуєте..." Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Президент ФК "Багрин" Максим Лебедінський  пролив світло на причини зняття своєї команди з районного чемпіонату, а також розповів про свої плани на найближче майбутнє. 

— Максиме, минулий рік став для ФК "Багрин", можливо, найуспішнішим в клубній історії — команда під проводом Олександра Хорошуна дісталася до фіналу Кубка району, виграла «Кубок пам'яті Героїв Небесної Сотні», а також фінішувала шостою у вищій лізі. Однак, незважаючи на всі ці досягнення, шляхи ФК "Багрин" і Хорошуна розійшлися. Чому так сталося? 
— Щодо Олександра Хорошуна, то я хотів би подякувати цьому спеціалісту за пророблену роботу. Я дуже ціную його як товариша, і як тренера. Зазначу, що рішення залишити ряди клубу прийняв сам Олександр, це пов'язано з багатьма факторами. Наскільки мені відомо, Хорошун наразі проходить навчання у школі тренерів ФФУ. Тож маю надію, що в найближчому майбутньому ми про нього ще почуємо...
 
— Натомість, які причини спонукали керівництво ФК "Багрин" зняти команду з районного чемпіонату посеред футбольного сезону?
— Рішення про зняття команди зі змагань було нелегким. Однак, врахувавши всі "за" та "проти", ми вирішили зійти з турнірного шляху. По-перше, ФК "Багрин" зіткнувся з серйозними кадровими проблемами: нашу команду залишили багато молодих гравців, яких ми упродовж багатьох років ростили та розвивали. По-друге, команда не має свого стадіону, а проводити всі матчі на виїзді дуже непросто... Можливо, саме цей фактор й вирішив долю подальших виступів ФК "Багрин" у районних змаганнях.
 
— Однак, на цьому історія ФК "Багрин" не закінчується? Чи не так?
— ...ФК "Багрин" пройшов довгий шлях. Ми виступали у всіх трьох лігах районного чемпіонату, захищали честь нашого села в Кубку. Керівництво, тренери та футболісти нашої команди проробили титанічну роботу як на полі, так і за його межами. Тепер настав час відпочити від футболу та набратися сил для нових звершень. Щодо історії клубу, то вона не закінчується апріорі, і ви ще про нас неодмінно почуєте. Користуючись нагодою, хочу від себе особисто подякувати всім гравцям за їхню роботу та відданість ФК "Багрин". Також дякую всім тим, хто підтримував нашу команду упродовж останніх років.
Прочитано 754 раз Последнее изменение Август 17 2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены