Денис Полушкін: "Ми загартовуємо дітей не лише фізично, а й духовно" Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Невеличке село Тарасівка упродовж багатьох років вважалося одним з найфутбольніших у Києво-Святошинському районі. Тут свої національні поєдинки проводили боярський «Зеніт» і вишнівська «Ліга», а на гостини до них приїжджали уславлені майстри футболу на кшталт Едуарда Цихмейструка, Юрія Дмитруліна, Сергія Коновалова та Сергія Нагорняка. Місцеві ж дітлахи спостерігали за грою колишніх легенд українського спорту, і мріяли. Мріяли про такі ж самі визнання та здобутки. Мріяв про футбольне майбутнє й наш сьогоднішній співрозмовник Денис Полушкін. Лишень мислив він дещо глобальніше, виношуючи надію про створення у рідній Тарасівці дитячої академії футболу. Минув час, і амбіційний Полушкін втілив свою мрію у життя. Так в Тарасівці з’явилася Українська християнська спортивна академія (USCA). Про те, чим живе та які цілі переслідує USCA в чемпіонаті Васильківського району з футболу ми поспілкувалися з головним тренером команди Денисом Полушкіним.

—    Денисе, розкажи, будь-ласка, про Українську християнську спортивну академію (USCA)? Скільки дітей сьогодні пізнає ази футболу під твоїм началом?

—    Наша академія функціонує в Тарасівці з 2017 року. Відрадно, що більша частина тих діточок, які сьогодні захищають кольори USCА в чемпіонаті Васильківщині, свої перші кроки в цьому виді спорту зробили саме в Українській християнській cпортивній академії. Наразі під моєю орудою займаються сімнадцять хлопчаків. Чому USCA? Бо кожне тренування нашої команди розпочинається з уроку Біблії. Ми загартовуємо дітей не лише фізично, а й духовно. 

    Чи задоволений ти виступами своїх підопічних в чемпіонаті Васильківського району?

—    В чемпіонаті ми стартували не дуже вдало. Проте дітлахи дуже стараються покращувати свої результати.

—    А яку мету USCA переслідує в цьому турнірі?

—    Ми прагнемо, щоб дітки потихеньку звикали до змагального режиму. Тим паче, що цей турнір проходить на досить пристойному рівні, а матчі відбуваються на хороших полях.

—    Натомість, якою є клубна інфраструктура USCA?

—    Ми маємо у своєму розпорядженні критий манеж розмірами 40*20 метрів. А в найближчому майбутньому плануємо побудувати стандарте футбольне поле.

—    Наостанок, твої побажання учасникам чемпіонату Васильківщини?

—    Хочу побажати всім командам побільше перемог, а дітлахам — здоров’я та віри у власні сили.

Прочитано 576 раз Последнее изменение Сентябрь 25 2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены