Дмитро Нетреба: «Рівень чемпіонату Ковалівки досить високий, але ми боротимемося до останнього..." Избранное

Оцените материал
(2 голосов)

Нападник фастівського «Олімпа»  Дмитро Нетреба поділився з кореспондентом сайту vrff.com.ua своїми враженнями від виступів у зимовому чемпіонаті Ковалівки та розповів про завдання, які стоять перед командою у цьому турнірі.

—              Головний тренер Віктор Денисюк поставив перед нами максимальні завдання, — розповідає Дмитро. — Утім, першочергове завдання «Олімпа» — зайняти місце в четвірці, яке дає право грати у фінальній частині.

—                 Як взагалі виникла ідея спробувати свої сили в зимовому чемпіонаті Ковалівки?

—                 Все відбулося дуже спонтанно. Дізнавшись про проведення чемпіонату Ковалівки, я запропонував тренерові та одноклубникам прийняти в ньому участь. Мою пропозицію всі прийняли з ентузіазмом. Так ми стали учасниками цих змагань. 

—                 Яке твоє перше враження від турніру?

—                 Від змагань враження лише позитивні. Хочу також відзначити високий рівень учасників. Так, деякі команди уже зараз можна записувати у призери, бо вони явно виокремлюються на фоні інших учасників змагань. Але й пасти задніх у чемпіонаті ніхто не збирається. Кожен з колективів намагається продемонструвати усі свої можливості та серйозність намірів. Ми ж прагнемо радувати своїх уболівальників результатами та змістовною грою. Додам, що ми отримали можливість змагатися з більш сильнішими командами. Це дасть нам змогу рости та розвиватися у кар’єрному плані.

—                 А як щодо комплектації команди? До закінчення трансферного вікна лишилося декілька днів. Чи варто очікувати на появу в "Олімпі" нових облич?

—                 Ми заявили на чемпіонат більше двадцяти гравців, але більшість з них — молоді хлопці, яким ще не виповнилося й двадцяти років. Тому до кінця трансферного вікна плануємо підсилити свої ряди двома досвідченими виконавцями — Артемом Чеберком та Дмитром Трояном. Як Ви пам'ятаєте, ці гравці свого часу виступали в чемпіонаті Васильківського району за «Салтік»

—                 У попередньому матчі ви вирвали перемогу у віце-чемпіона Васильківщини з футболу — "Аяксу". Розкажи як це було?

—                 Це була неймовірна гра,  задоволення від якої отримали всі — від гравців до пересічних глядачів. Я вважаю, що ми більше комбінували. І це досить швидко принесло свої плоди — ми повели в рахунку. Однак надовго заволодіти перевагою нам не вдалося: ми знову пропустили необов’язкові голи і опинилися в скрутному становищі… Та під кінець гри нашій команді все ж вдалося показати характер і вирвати перемогу. «Аякс» — суперник дійсно сильний. Однак і ми не простачки. Зазначу, що в чемпіонаті Ковалівки ми боротимемося до останнього!

Прочитано 402 раз Последнее изменение Январь 31 2019

1 Комментарий

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены