«Рось» здобула перші очки Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Білоцерківці розжилися першими очками у відкритому зимовому чемпіонаті Ковалівки з футболу.

«Росичі» учора поділили заповітні бали з «Ліко-батьками» та «Форвардом-Путрівкою».

У календарному матчі третього туру підопічні Євгенія Фещенка пішли на мирову зі столичними футболістами — 1:1. Перший гол у поєдинку провели «Ліко-батьки». В середині першої тридцятихвилинки це зробив Анатолій Чередник, який головою зрізав м’яча у ворота суперника після довгої передачі партнера зі своєї половини поля. Та тріумфувати над «Россю» «Ліко-батьки» не змогли…Під завісу матчу далася взнаки надмірна втома столичної команди, і значно молодші росичі буквально вирвали нічию за дві хвилини до фінального свистка. Результативну атаку білоцерківців голом завершив Ілля Янковський.

Натомість, у поєдинку з «Форвардом-Путрівкою» «Рось» відзначилася двічі. І знову, як і в матчі з «Ліко-батьками», першими успіху досягли гравці команди-суперниці. Рахунок в дебюті другого тайму відкрив путрівець Денис Антонов, а згодом результативного удару по своїх воротах завдав білоцерківець Ярослав Стасюк. Утім, білоцерківці з відповіддю не забарилися і майже одразу один м’яч відіграли. Це зробив Назарій Кирилюк. Він же, до слова, приніс своїй команді нічию, вразивши володіння «Форварда-Путрівки» за десять хвилин до фінального свистка — 2:2.

Так, розійшовшись миром з «Ліко-батьками» та «Форвардом-Путрівкою», «Рось» здобула свої перші залікові бали у турнірному сезоні.

Прочитано 374 раз Последнее изменение Понедельник, 04 Февраль 2019 09:25