Cтовідсоткові «Cвітанок» та «Яблунівка» Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Лише дві команди досі не втратили жодного турнірного пункту в зимовому чемпіонаті Ковалівки.

Ковалівці, щоправда, зіграли вже три матчі, у той час як яблунівці взяли участь лише в одній календарній зустрічі, яку вони провели ще на позаминулих вихідних з «Форвардом-Путрівкою». Цей матч увійшов до програми третього ігрового дня змагань і завершився переконливою перемогою яблунівців — 5:1.

«Світанок» до третього туру долучився минулої суботи, коли в одному з найочікуваніших двобоїв ігрового дня зустрівся з «Аяксом». Прикро, але покладених на нього сподівань, цей матч не виправдав… Річ у тім, що ксаверівці задіяли в ньому багатьох резервістів, вийшовши на майданчик, зокрема, без Піонта, Ібадова, Коверги та Яблонського… Тож, очікуваного з особливим інтересом турнірного дійства не вийшло. Футболісти «Аяксу» спромоглися дати бій «Світанку» лише в першому таймі. Ковалівці дуже швидко відкрили рахунок — Лагутін скористався передачею Іллічова, але через шістнадцять хвилин ксаверівці поновили рівновагу (Єрмак вдало зіграв на підбиранні) і були близькими до того, щоб піти на перерву за нічийного результату. Проте підопічні Євсеєва звели усі зусилля «аяксівців» нанівець. Зокрема, наприкінці першого тайму по м’ячу до воріт Бондаря провели Євсеєв і Коропецький, а на перерву команди пішли за рахунку 3:1 на користь «Світанку». В другому таймі обстріл воріт «Аяксу» продовжився. Ковалівці провели ще п’ять м’ячів, два з яких в активі Коропецького і по одному голу на рахунку Старцева та Бачинського, та довели матч до переконливої перемоги — 8:1. Особливо красивий гол для «Світанку» провів оборонець Бургело, який відправив м’яча до воріт Бондаря ударом головою після елегантної передачі Коропецького з лівого флангу. Артилерія «Аяксу» в другому таймі змовчала…

"Світанок" — "Аякс" — 8:1 (3:1)

2 лютого. Ковалівка. Арбітри: Борсук (Київ), Бондар (Васильків).

Голи: Лагутін (16), Євсеєв (24), Коропецький (29, 43, 56), Старцев (51), Бачинський (55), Бургело (58) — Єрмак (22).

Попередження: Д. Куроченко — Корж.

Прочитано 489 раз Последнее изменение Понедельник, 04 Февраль 2019 13:19
Другие материалы в этой категории: « Футбольні вихідні «Рось» здобула перші очки »