«Колос» провів спаринги з «Авангардом» і «Чайкою» Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Сьогодні у Вишневому ковалівці зіграли товариські матчі з бзівським «Авангардом» та «Чайкою» з Петропавлівської Борщагівки.

У першому поєдинку «Колосу» протистояв чинний чемпіон Київщини — «Авангард», підсилений екс-ковалівцем Коропецьким. Значною мірою саме завдяки успішним діям колишнього «колосівця» команді з Баришівського району вдалося дуже швидко повести в рахунку. На шістнадцятій хвилині Коропецький, промчавшись лівим флангом, прострілив у карний майданчик «Колоса», м’яч зачепив ковалівця Чушенка і залетів у сітку воріт. Однак перевага найсильнішої команди Київщини тривала недовго. Вже через п’ятнадцять хвилин професіонали відігралися. Лисенко бездоганною передачею відрізав оборонців «Авангарду» від Дорошенка, той увійшов до карного майданчика і доправив «смугастого» в незахищений кут воріт суперника. Утім, останнє слово в матчі було за аматорами з Баришівщини. За десять хвилин до свистка на перерву вони відзначилися вдруге і, як виявилося, достроково встановили кінцевий рахунок матчу на свою користь. Це досвідчений Кондратюк головою розстріляв ворота ковалівців після подачі кутового.  За п’ять хвилин до свистка на перерву «Колос» отримав чудову нагоду, щоб зрівняти рахунок, але Лисенко, виконуючи пенальті, не зумів переграти голкіпера бзівців Товта. 2:1 на користь «Авангарду».

У другому матчі ковалівці змагалися з представником Другої національної ліги — «Чайкою».  Рахунок наприкінці першого тайму відкрив Бондаренко, який реалізував одинадцятиметрового, призначеного за фол проти Ільіна. А в середині другого тайму всі питання про переможця зустрічі зняв Гида, зробивши рахунок 2:0 на користь «Колоса».