Навздогін за лідером Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

«Гребінки» та «Металург» продовжують наступати на п’яти ситуативному лідерові відкритого зимового чемпіонату Ковалівки з футболу — місцевому «Світанку».

У третьому турі змагань ФК «Гребінки» змагалися з  «Патріотом», а «Металургу» протистояв «Олімп». Забігаючи наперед, зауважу, що обидва матчі виявилися досить багатими на події...

"Патріот" (Калинівка) — ФК "Гребінки" — 3:4 (3:2)

2 лютого. Ковалівка. Арбітри: Борсук (Київ), Бондар (Васильків).

Голи: Півень (6, 13, 18) — Ткаченко (8), Калініченко (16, 54), О. Грицай (43).

Попередження: Д. Богомол (Патріот).

ФК «Гребінки» на поєдинок з «Патріотом» вийшли у статусі абсолютного фаворита. Вони виставили на цей матч усіх своїх найсильніших виконавців, починаючи від голкіпера Байдака і закінчуючи атакуючим півзахисником Ткаченком. А калинівці, навпаки, не дорахувалися багатьох стрижневих гравців (Савчука, Заєзжая, Сусленка, Лазебника), які з різних причин до Ковалівки не приїхали. Тож, глядачі, що цілком логічно, віддали свою перевагу гребінківцям. От тільки, як відомо, прогнози — справа невдячна. Що уже на п’ятій хвилині підтвердив провідний голеадор «Патріота» Півень, який голом завершив передачу свого голкіпера Богомола. Гребінківці буквально одразу відповіли декількома небезпечними ударами. А згодом організували масовану атаку, яку голом увінчав Ткаченко — 1:1. Утім, так само швидко патріотівці забили вдруге і повели в рахунку. Півень обіграв на вході до карного майданчика «Гребінок» Репу та вколотив м’яча в сітку. І гребінківцям знову довелося відігруватися. Щоправда, цього разу їм знадобилося усього чотири хвилини, щоб провести гол у відповідь. Результативний удар на свій рахунок записав Калініченко, який майстерно реалізував пенальті. А до цього чудову нагоду змарнував його партнер по команді Ткаченко, який не зумів обіграти голкіпера, вийшовши з ним на рандеву. Та все  ж дотиснути «Патріот» у першому таймі «Гребінкам» не вдалося. Більше того, вони узагалі пішли на перерву в статусі наздоганяючого, позаяк пропустили необов’язковий гол від Півня, який доправив м’яча в сітку воріт після поданого Тиндюком штрафного — 3:2 на користь «Патріота» після першого тайму. Та замахнутися на головну сенсацію ігрового дня калинівцям не вдалося. Виснажені фізично, бо, маючи усього одну заміну, «патріотівці» змагалися з «Гребінками» на рівних аж до середини другого тайму, поки Олександр Грицай ударом головою не встановив статус-кво. Після цього стало зрозуміло, що гребінківці свого суперника дотиснуть. Правда, взяти ворота Богомола учетверте для футболістів «Гребінок» виявилося завданням не з легких — м’яч після їхніх ударів летів то у стійку, то у поперечину. І щоразу по-зрадницьки вилітав у поле… Лише під завісу гри фортуна нарешті посміхнулася гребінківській команді, і вона зусиллями Білоцерківця та Калініченка таки провела переможний м’яч. «Бєлий» розібрався з Тиндюком на вході до карного майданчика та викотив м’яча на Калініченка, якого перед власними воротами прогледіли захисники. «Калина» не схибив  — 4:3 на користь «Гребінок».

"Металург" — "Олімп" — 3:3
Голи: Надемський (20, у власні ворота), Смовський (29), Матвієнко (38) — Шкуренко (33, 48), Боднар (40, у власні ворота).

Сповненим драматизму був матч між «Металургом» та «Олімпом». Героєм цієї зустрічі став нападник фастівської команди Шкуренко, який долучився до всіх трьох голів у ворота калинівців і врятував свою команду від, здавалося, неминучої поразки. Перший тайм минув за значної переваги «Металурга». На двадцятій хвилині калинівців вивів уперед захисник «Олімпа» Надемський, який зрізав м’яча у власні ворота, а за хвилину до свистка на перерву свій шостий гол у турнірі забив «металургівець» Смовський. Фастівчани вперше відповіли своєму суперникові на стартових хвилинах другого тайму. Шкуренко ударом п’яткою скоротив відставання у рахунку до одного м’яча. Але калинівці невдовзі знову подвоїли свою перевагу над фастівчанами — відзначився Матвієнко, і рахунок став 3:1. От тільки записати до свого активу чергову перемогу в чемпіонаті Ковалівки «металургівці» не змогли. «Олімп», відомий своїм умінням та хистом брати ворота суперника наприкінці зустрічі,  не змовчав і цього разу. Причому, другий гол «Олімпа» відбувся завдяки обрізці захисника калинівців Боднаря, який відправив м’яча у власні ворота після прострілу Шкуренка. А за десять хвилин до фінального свистка невловимий Шкуренко відзначився ударом зі штрафного. 3:3 — бойова нічия у матчі претендентів на вихід до плей-оф.

Прочитано 230 раз Последнее изменение Среда, 06 Февраль 2019 14:19