Другий розгром від «Яблунівки» Избранное

Оцените материал
(2 голосов)

Провідна аматорська команда Білоцерківщини розтрощила свого другого суперника у відкритому зимовому чемпіонаті Ковалівки з футболу.

Сьогодні яблунівці з великим рахунком обіграли «Патріот» — 8:2. Дублем у цій зустрічі відзначився нападник «Яблунівки» Олександр Бичков, який взяв ворота Дениса Богомола двічі поспіль, поклавши початок розгрому калинівців на дванадцятій хвилині зустрічі. Ще два голи для «Яблунівки» в першому таймі забили Олександр Падалка, який відновився після травми, і Андрій Кисель.

Одразу після перерви перевага «Яблунівців» збільшилася до шести м’ячів. Про це подбали Василь Шегда та Андрій Кисель. Однак, вивезти з Ковалівки «суху» перемогу яблунівцям не вдалося. У цьому їм завадили Віталій Клименко та В’ячеслав Півень, які відзначилися протягом тридцять шостої хвилини зустрічі, зробивши рахунок 2:6. Щоправда, такий розвиток подій яблунівців аж ніяк не засмутив. Вони провели ще два м’ячі — це зробили Андрій Зозуля та Андрій Бенедичук, і встановили кінцевий рахунок зустрічі 8:2.

Відкритий зимовий Ковалівки з футболу. Матч п’ятого туру

«Патріот» — ФК «Яблунівка» — 2:8 (0:4)

9 лютого. Ковалівка. Арбітри: Гусакова (Васильків), Борсук (Київ).

Голи: Клименко (52), Півень (53) — Бичков (12, 15), Падалка (18), Кисель (24, 43), Шегда (31), Бенедичук (54), Зозуля (59).

Прочитано 435 раз Последнее изменение Суббота, 09 Февраль 2019 18:37