Леонід Дяченко: «Гатне» — команда потужна, але з нею можна грати» Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)
Президент «Аяксу» Леонід Дяченко поділився своїми очікуваннями від півфінального матчу чемпіонату Київщини з головним фаворитом турніру — СК «Гатне».
— Леоніде Васильовичу, дозвольте привітати Вас і вашу команду з виходом до півфіналу змагань. Чи задоволені Ви жеребом півфінальної стадії, або ж хотіли отримати менш рейтингового суперника, на кшталт, ФК «Макарів»?
 

У півфіналі слабких суперників не буває, апріорі. На мою думку, той же «Макарів» чи «Біла Церква» здатні попсувати нерви будь-кому з фаворитів. Тим паче, що на кону стоїть вихід до фіналу. Щодо «Гатного» — це цілковитий фаворит змагань. Лишень гляньте, хто виступав за цю команду у відбірковому етапі — Балашев, Арановський, Шуст, Накаєв… — зірки столичного футзалу.

— Вже знаєте, за рахунок чого можна обіграти гатнянців?

— Не зважаючи на те, що у «Гатному» зібрана ціла низка колишніх професіоналів, з цією командою можна грати. Скажу навіть більше — грати з нею треба! Здолати «Гатне» можна лише за рахунок максимальної самовіддачі та сконцентрованості.

— У відбірковому етапі «Аякс» задіяв дев’ятьох виконавців. Всі з них готові до поєдинку з ФК «Гатне»?

— На жаль, кадрових втрат нам не вдалося уникнути. Тому склад команди ми будемо перекроювати за рахунок тих гравців, які з різних причин не брали участь у відбірковому етапі.

— А взагалі чого очікуєте від півфінального протистояння з «Гатним»?

— Думаю, що цей матч буде гідний фіналу. Тож, глядачам, які недільного ранку завітають до БВУФК, буде на що подивитися. 

— Важливою у цьому матчі також буде й підтримка ксаверівських уболівальників. Чи не так?

— Звісно! Очікуємо, що підтримка в «Аяксу» буде — і немала! Футбол у нашому селі люблять, а футзал — тим паче. Також хочу подякувати тим глядачам, які підтримували «Аякс» у відбірковому етапі. Сподіваюся, що вони підтримають нас й у фінальній стадії. 
Прочитано 183 раз Последнее изменение Февраль 22 2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены