«Лосятин» розгромив конкурента Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Лосятинці у шостому турі відкритого зимового чемпіонату Ковалівки з футболу розбили свого прямого конкурента в боротьбі за плей-офф — «Патріот» із Калинівки.

Відкритий зимовий чемпіонат Ковалівки з футболу. Шостий тур

ФК «Лосятин» — ФК «Патріот» — 7:1

2 березня, субота. Ковалівка.

Голи: Здебський (11, 46), Семенюк (34), Степаненко (41), Гаврилюк (52,57,58) — Тиндюк (56).

«Лосятин», заручившись підтримкою усіх своїх лідерів — від універсального захисника Василя Гаврилюка (знімок) до швидкісного форварда Олександра Скорохода, взяв гору над «Патріотом» без особливих труднощів.

У дебюті першого тайму фундамент для чергової перемоги «Лосятина» заклав Олександр Здебський, який точним ударом у верхній кут завершив атаку своїх партнерів. Одразу по перерві Артем Семенюк подвоїв перевагу своєї команди. Однак, пропустивши вдруге, калинівці не знітилися і навіть спробували перевести гру в інше русло. Проте, досягти успіху «Патріоту» не вдалося. Спершу Сергій Степаненко, а згодом Олександр Здебський довели рахунок до 4:0, а після цього ще три голи до воріт Артура Степаненка провів Василь Гаврилюк, який цього дня відсвяткував свій двадцять восьмий день народження. Калинівці на результативні акції «Лосятина» відповіли лише однією. Гол престижу для «Патріота» провів Олександр Тиндюк.

Прочитано 308 раз Последнее изменение Среда, 06 Март 2019 08:50