«Яблунівка» не встояла перед «Гребінками» Избранное

Футбол-2019 Автор  Понедельник, 11 Март 2019 00:00 размер шрифта уменьшить размер шрифта увеличить размер шрифта 0
Оцените материал
(1 Голосовать)

«Яблунівка» зазнала першої поразки у відкритому зимовому чемпіонаті Ковалівки з футболу, вона поступилася найсильнішій команді Васильківщини минулорічного зразка — «Гребінкам».

Гребінківці сповна скористалися кадровими труднощами яблунівців, пов’язаними з відсутністю одразу п’ятьох футболістів основного складу — Шегди, Степанюка, Подколзіна, Шевченка та Гетьмана, і провели до воріт іменитого суперника три м’ячі. При цьому, не зважаючи на дощову погоду, зберегли свої володіння «сухими».

До перерви красивого удару по володіннях Скворцова завдав Пурик. Він поцілив у сітку ударом з-за меж карного майданчика. На початку другого тайму «Гребінки» свою перевагу збільшили. Ткаченко заволодів м’ячем майже біля бічної лінії поля і ефектним низовим ударом змусив капітулювати Скворцова. 2:0. А за десять хвилин до фінального свистка яблунівці пропустили втретє. Ткаченко заробив пенальті, а Рисенко майстерним ударом обернув рішення арбітра на черговий забитий м’яч. 3:0.

Футболісти з Білоцерківщини, натомість, спричинити взяття воріт «Гребінок» не змогли. Хоча й мали для цього декілька моментів. У першому таймі по володіннях Байдака з близької відстані пробивав Бичков — голкіпер удар заблокував. А після цього своїми шансами не скористалися Руденко та Вдовика… Тож, 3:0 — результативна перемога «Гребінок» над «Яблунівкою». Зазначимо, що для яблунівців ця поразка стала першою у зимовому турнірі.

ФК «Гребінки» — ФК «Яблунівка» — 3:0 (1:0)

10.03.2019. 7 тур. Арбітри: Кернер (Васильків), Борсук (Київ).

ФК «Гребінки»: Байдак, О. Грицай, М. Стоян, А. Білоцерківець, Е. Білоцерківець, Случинський, Рисенко, Ткаченко, В. Грицай, Пурик, Репа.

ФК «Яблунівка»: Скворцов, Бенедичук, Падалка, Кривошеєв, Черниш, Бичков, Масюк, О. Руденко, Вдовика.

Голи: Пурик (8), Ткаченко (38), Рисенко (50,пен).

Прочитано 245 раз Последнее изменение Вторник, 12 Март 2019 06:06