«Олімп» не помітив аутсайдерів Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фастівчани на минулих вихідних здобули впевнені перемоги над «Россю» та «Ліко-батьками».

У поєдинку з білоцерківцями «Олімп» забив десять м’ячів, пропустивши один гол у відповідь. Перший тайм зустрічі завершився «сухою» перемогою фастівчан — 3:0. Усі три голи для «Олімпа» провів Шкуренко. А в другому таймі, коли юні «росичі» остаточно знітилися, футболісти «Олімпа» «вистрілили» ще сім разів, святкувавши перемогу з рахунком 10:1. Хет-трик на свій рахунок записав Нетреба, два «автографи» у воротах «Росі» залишив Кривоцюк, ще по одному голу для «Олімпа» провели Дубиківський та Кулинич. Для «росичів» м’яч престижу забив Харченко.

«Олімп» (Фастів) «Рось» (БЦ) 10:1 (6:0)

10.03.2019. 7 тур

Голи: Шкуренко (5, 10, 15), Кривоцюк (35, 50), Нетреба (40, 45, 53), Дубиківський (57), Кулинич (59) — Харченко (55).

У матчі з «Ліко-батьками» фастівчани вийшли вперед в середині першого тайму, коли відзначився Шкуренко. Кияни, щоправда, досить швидко оговталися і зусиллями Пащенка рівновагу відновили. Утім, як з’ясувалося, цей гол став єдиним для «Ліко-батьків» у звітному матчі. А фастівчани відправили до воріт опонента ще три м’ячі. До перерви результативне влучання на свій рахунок записав Кривоцюк. Натомість, у другому таймі своїми нагодами ефективно скористалися Шкуренко та Дубиківський. 4:1. Однак, за словами президента «Ліко-батьків» Анатолія Чередника, рахунок матчу міг бути іншим, якби арбітр в середині першого тайму призначив пенальті у ворота «Олімпа» за гру рукою когось із оборонців...

«Ліко-батьки» (Київ) — «Олімп» (Фастів) — 1:4 (1:3)