Анатолій Чередник: «До чемпіонату Васильківщини підійдемо в повній бойовій готовності…» Избранное

Оцените материал
(3 голосов)

ФК «Ліко-батьки» на футбольній мапі Васильківщини з’явилася близько двох місяців тому.  За цей короткий проміжок часу новостворена команда зі столиці зуміла не тільки призвичаїтися до районного футболу, а й навіть здобула у дебютному для себе турнірі — відкритому зимовому чемпіонаті Ковалівки — одразу декілька сенсаційних результатів: вона розійшлася миром з безумовними фаворитами турніру — «Лосятином» та «Гребінками»… Ці показники дозволили «Ліко-батькам» випередити у турнірній таблиці «Рось» та «Форвард-Путрівку» і розташуватися на дев'ятій позиції. Про те, чи є цей результат успішними для «Ліко-батьків», ми запитали у президента клубу Анатолія Чередника. І ось що він відповів.

—     Звичайно, дев'ята позиція у турнірній таблиці нас не влаштовує, адже перед початком змагань ми розраховували поборотися за «серединку». Можливо, якби ми не втратили двох очок у матчі з «Россю», цілком могли б розраховувати на шосте місце. А тепер прагнутимемо фінішувати сьомими.  

—     Однак, незважаючи на це, «Ліко-батьки» в чемпіонаті Ковалівки зажили слави «грози авторитетів», відібравши по два очки у «Лосятина» та «Гребінок»…

—     Так. Ці матчі я пам’ятаю дуже добре. Зазначу, що гребінківці узагалі відігралися за хвилину до фінального свистка. А «Лосятин» «відскочив» наприкінці другого тайму. В обох поєдинках наші гравці продемонстрували злагодженість та бажання перемогти. Прикро, що нам не вдалося утримати переможний результат.  

—     На твою думку, чого не вистачило «Ліко-батькам», щоб все ж утримати переможний результат у матчах з лосятинською та гребінківською командами?

—     По-перше, цей турнір — дебютний для нашої команди на всіх рівнях. Відтак, досвіду виступів у такому турнірі «Ліко-батьки» не мають. Раніше ми грали між собою виключно на стадіоні ліцею. Це були двосторінки, які носили товариський характер. А зараз ми змагаємось з потужними командами, які мають у своїх складах справжніх майстрів футболу. Пріоритетом для нашої команди у зимовому чемпіонаті Ковалівки є підготовка до футбольного сезону.

—     Можливо, ми побачимо «Ліко-батьки» у чемпіонаті Васильківщини?

—     Принаймні, такі плани є. Тим паче, що ми серйозно налаштовані розвивати футбол у «Ліко-граді». На сьогоднішній день, окрім дорослої команди, у «Ліко-граді» функціонує команда дітлахів. Ми взяли собі за мету, щоб на стадіон батьки приходили разом з дітьми. І я дуже радий, що футбол у «Ліко-граді» набув статусу родинної гри. 

—     Хто є лідером «Ліко-батьків» на футбольному полі?

—     У нас вистачає хороших футболістів. Але виокремлю найдосвідченіших з них — Дмитра Сабатовича, Леоніда Дяченка, Сергія Буянова та Сергія Литвинова. Адже саме навколо цього квартету й формується, не побоюся цього слова, насправді конкурентоспроможна команда. Також хочу виділити значно молодшого Тимофія Пащенка, який прогресує від матчу до матчу.111111

—     Хто тобі допомагає у цій нелегкій справі, якою є становлення та розвиток футбольної команди?  

—     Велику підтримку «Ліко-батькам» надає директор ліцею, розташованого на території «Ліко-граду».  Дитячою ж командою опікується наш гравець Тимофій Пащенко, який працює у цьому ж ліцеї тренером з футболу. Окремо хочу подякувати Ігорю Володимировичу Лисову, який подбав про прекрасні умови для занять спортом наших дітлахів, та  Володимиру Волковинському, який надає підтримку дорослій команді «Ліко-батьків». На мою думку, саме «Ліко-град» є найкращим та найкрасивішим районом української столиці.

—     Що ж, бажаю тобі та твої команді перемог як на футбольну полі, так і в житті.

—     Дякую. Тобі також усього найкращого.

Прочитано 480 раз Последнее изменение Март 15 2019

24 комментарии

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены