Роман Кривенко: «Сподіваюсь, що ми зможемо дати «Гребінкам» гідний бій» Избранное

Оцените материал
(2 голосов)

Капітан фастівського «Динамо» Роман Кривенко (на фото зправа) у розмові з кореспондентом сайту vrff.com.ua розповів про завдання команди на відкритий зимовий чемпіонат Ковалівки з футбол, а також поділився своїми очікуваннями від суботнього поєдинку з «Гребінками».

—     Ми завжди ставимо перед собою лише максимальні завдання. Наразі прагнемо потрапити до ТОП-4. Утім, в першу чергу розцінюємо відкритий чемпіонат Ковалівки як підготовку до нового сезону першості Київщини.

—     Однак, конкурентів у «Динамо» за потрапляння до ТОП-4 вистачає...Чи не так?

—     Дійсно. Але цей факт лише підігріває наші амбіції, від яких ми не збираємося відмовлятися. В суботу на нас очікує серйозна гра з «Гребінками», які в таблиці йдуть на другому місці. Маю надію, що до цього поєдинку ми підійдемо в максимальній готовності і зможемо дати гребінківцям гідний бій.

—     Стосовно фаворитів. Проти кого вам гралося найважче?

—     Непростим видався другий тайм матчу зі «Світанком». Пішовши на перерву з рахунком 1:1, ми зберігали чималі надії на загальний успіх. Але в другому таймі ситуація на полі змінилася: ми тричі пропустили і зазнали поразки — 1:4. Також було важко змагатися з «Яблунівкою». Ми повністю провалили перший тайм, пропустивши чотири "сухі" м'ячі. По перерві ми спробували ситуацію на полі змінити, забивши чотири голи, однак цього виявилося замало навіть для нічиєї... Суперник пішов у відрив, який ми скоротити не змогли. Як наслідок, ми поступилися 4:7.

—     Цієї суботи «Динамо» змагатиметься з «Гребінками». На твою думку, за рахунок чого можна обіграти цього суперника?

—     «Гребінки» — команда досить потужна, у її складі виступають багато кваліфікованих гравців. З деякими з них я пліч-о-пліч грав у чемпіонаті Київщини та інших регіональних турнірах. Мова про братів Стоянів, Калініченка, Рисенка та Білоцерківця, досвіду яким не позичати. За рахунок чого можна обіграти «Гребінки»? Головне — це не дозволити їм притискати себе до власних воріт. Також у матчі з «Гребінками» не можна порушувати правила на своїй половині поля. Адже стандарти — подарунок для Калініченка, який і на професійному рівні чимало брав ворота суперника саме після штрафних ударів.

—     Проте й, у «Динамо» кваліфікованих і талановитих виконавців вистачає…

—     Так. Можу виокремити Ходирєва, Литвиненка, Валаха, які у кожному матчі проявляють себе з найкращого боку і майже щоразу відзначаються забитими голами… Заслуговують на слова подяки та похвалу й інші футболісти «Динамо», які у свої вихідні приїжджають до Ковалівки і віддають на полі всі сили.  Також вдячний президенту клубу Івану Юзефовичу Бойченку, завдяки якому ми отримали можливість виступати у цьому цікавому та непередбачуваному турнірі — відкритому зимовому чемпіонату Ковалівки з футболу.

—     Дякую тобі, Романе, за змістовне та цікаве інтерв'ю. До зустрічей у Ковалівці.

—     І тобі дякую. Побачимось на футболі.