«Дружба» повернулася з розмахом Избранное

Футбол-2019 Автор  Понедельник, 15 Апрель 2019 00:00 размер шрифта уменьшить размер шрифта увеличить размер шрифта 0
Оцените материал
(2 голосов)

Найсильніший колектив Васильківщини шестирічної давнини — ксаверівська «Дружба» — ознаменував своє повернення на районну арену значущою перемогою над «Колосом» в кубковому матчі.

«Дружба» Анатолія Чередника в першому поєдинку попереднього етапу Кубка Васильківщини на своєму полі забила пшеничненцям п’ять м’ячів і фактично забезпечила собі путівку до 1/8 фіналу кубкового турніру. Це при тому, що ксаверівська команда провела поєдинок у неповному складі, задіявши на полі десятьох виконавців, а на провідних ролях в «Дружбі» опинилися ветерани сільського та столичного футболу на кшталт Дмитра Сабатовича, Валентина Бондаря, Віталія Ляха (знімок), Сергія Буянова, Леоніда Дяченка та граючого президента клубу Анатолія Чередника.

Ксаверівці вирішили питання щодо переможця кубкової зустрічі ще в першому таймі. Початок розгрому «Колоса» поклав Валентин Бондар, який розстріляв ціль з посередньої відстані. Згодом свій прем’єрний гол у змаганнях під егідою ВРФФ для «Дружби» провів Михайло Надтока, скориставшись передачею Віталія Ляха.  А ще за якусь мить відзначився сам Лях. І команди пішли на перерву за рахунку 3:0 на користь «Дружби».

Повернувшись на поле після перерви, підопічні Анатолія Чередника знову взялися доводити свою вищість над безпорадним суперником. Тож, дуже швидко перевага «Дружби» зросла до чотирьох м’ячів. І знову успіху досягнув Лях, який вдало зіграв на добиванні. Лише після цього, коли рахунок був уже 4:0 на користь суперника, «колосівці» зуміли один гол відіграти. Але на більше вони не спромоглися.  Мацну крапку в поєдинку поставив Лях, забезпечивши своїй команді перемогу з рахунком 5:1.

Судячи з усього, ім’я першого учасника однієї восьмої фіналу Кубка Васильківщини нам уже відоме…