Сучок забив і для «Дружби» Избранное

Футбол-2019 Автор  Воскресенье, 21 Апрель 2019 00:00 размер шрифта уменьшить размер шрифта увеличить размер шрифта 0
Оцените материал
(1 Голосовать)

Ветеран районного футболу відзначився за «Дружбу» в кубковому матчі з пшеничненським «Колосом».

«Дружба» вдруге за останні сім днів розгромила пшеничненський «Колос» і вийшла до 1/8 фіналу Кубка Васильківщини. Сьогодні ксаверівці, об’єднані Анатолієм Чередником, у Пшеничному обіграли місцевий «Колос» — 3:0.

Всі три голи відбулися в першому таймі. Дублем для «Дружби» відзначився Михайло Надтока. Він вразив ворота «Колоса» на третій та сороковій хвилинах зустрічі. А перед самим свистком на перерву свій результативний внесок у перемогу ксаверівців зробив Павло Сучок. Він переправив м’яча до площі воріт, вдало зігравши на добиванні. Зазначимо, що востаннє в районному Кубку  цей футболіст-функціонер відзначався аж шість років тому. Тоді,  виступаючи за «Металург», він вразив ворота «Стугни» з Червоної Мотовилівки.

Таким чином, другий тайм ксаверівці провели, тримаючи в пам’яті результат і не вельми напружуючись. Нагадаємо, що перший матч між цими командами також завершився розгромною перемогою «Дружби» — 5:1.