Сергій Ковальчук: «Чому ми захотіли виступати в чемпіонаті Васильківщини? Це змагання — є одним із найпотужніших у Київській області!» Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Футбольний чемпіонат Васильківщини по праву вважається одним з найсильніших у Київській області. Цей факт неодноразово визнавали спеціалісти із пристоличної федерації футболу; такої думки притримуються багаторічні учасники чемпіонату, які, незважаючи ні на що, залишаються вірними великій футбольній родині Васильківщини протягом багатьох років… І саме ця обставина зіграла вирішальну роль у рішенні однієї з найсильніших команд Білоцерківщини — шкарівського «Граніта» — спробувати свої сили у головному футбольному турнірі Васильківського району. Принаймні, так стверджує керівник цього футбольного клубу Сергій Ковальчук…

—     Чому ми захотіли виступати в чемпіонаті Васильківщини? Відповідь проста: цей турнір — один з найкращих в області, як в плані організації, так і за рівнем команд-учасниць. На жаль, чемпіонат нашого (Білоцерківського) району вже не проводиться. І це притому, що іще п’ять років тому в цьому змаганні виступали більше двадцяти команд, які були розділені на дві ліги. Від себе особисто та від усіх прихильників нашої команди хочу подякувати керівництву ВРФФ за те, що прийняли нас у свою велику та міцну футбольну родину. 

—     Ще декілька років тому «Граніту» не було рівних у першості Київської області, а його лідери були лакомим шматком для цілої низки вищолігових колективів Київщини. Кого із представників «золотого» покоління «Граніту» Вам таки вдалося втримати в команді, а кого, навпаки, довелося відпустити на підвищення?

—     Почну з того, що сьогодні у «Граніті» проходить своєрідне перезавантаження кадрів, відбувається оновлення колективу. Велика кількість тих гравців, що роками кували міць команди, здобували для неї трофеї та славу, пішли на підвищення, а дехто й узагалі завершив з футболом. Тепер весь тягар відповідальності понесуть на собі молоді футболісти, яким допомагатимуть більш досвідчені гравці, котрі залишилися в команді. Адже моя філософія як тренера полягає в тому, щоб надавати шанс молодим гравцям. Хочу, щоб вони розвивалися і звертали на себе увагу більш заможних клубів. Принаймні, так було з нашим найзірковішим вихованцем — Олександром Скороходом, який нині виступає за «Колос» із Пустоварівки у Першій обласній лізі, а до цього успішно змагався під прапором шпитьківського «Джуніорса». Зазначу, що через «Граніт» пройшли такі відомі широкому загалу виконавці, як Євген Войтенко, Андрій Зозуля, Дмитро Подколзін, Дмитро Мельник, Сергій Савельчук, Ярослав Миколайчук, Олександр Скороход, Олександр Здебський, Олександр Масюк та багато інших… Усім цим гравцям ми вдячні за плідну співпрацю. І бажаємо їм успіхів у футбольному майбутньому.

—     Настільки мені відомо, Ви, крім тренерської посади у «Граніті», також займаєте пост керівника відділу спорту Шкарівської сільської ради… Що входить у Ваші обов’язки?

—     Моє головне завдання — розвиток спорту у Шкарівці. Щодо моїх обов’язків, то вони такі самі, як і головне завдання. На сьогоднішній день Шкарівка є найспортивнішим селом у Білоцерківському районі. У нашому селі успішно функціонують дитячі секції з футболу, баскетболу, волейболу, легкої атлетики, настільного тенісу, пауерліфтингу, важкої атлетики, спортивного та водного туризму.

—     Та повернемося до футболу. У цей сезон Ваша команда увійшла з новою назвою — «Граніт-Світ покрівлі». З чим це пов’язано?

—     Тут все дуже просто. Директор ТОВ «Світ покрівлі» Олександр Донченко висловив бажання надавати нашій команді спонсорську допомогу… Також вагому підтримку нашій команді надає Шкарівська сільська рада.

—     Нещодавно «Граніт-Світ покрівлі» дебютував у Кубку Васильківщини, розбивши на виїзді «Зелений Бір» — 5:0…

—     Не очікував, що ми досягнемо такого приголомшуючого успіху на полі суперника. Але ми це зробили. Утім, незважаючи на результат, працювати нам ще є над чим… Зазначу, що суперник із Зеленого Бору справив на мене хороше враження — команда міцна та бойова. Але їм одверто не щастило в атаці. Також задоволений тим, настільки якісно цей матч провела бригада арбітрів на чолі з Олександром Сусленком.

—     Яку мету в чемпіонаті Васильківщини переслідуватимете?

—     Я — максималіст. Тому перед своїми підопічними ставлю максимальні завдання — зачепитися за призовий подіум. Правда, досягти буде дуже важко. Адже рівень команд-учасниць чемпіонату досить пристойний.

—     Кого вважаєте фаворитом своєї, Гребінківської, зони?

—     На мою думку, фаворитів у цій зоні багато. І «Світанок», і «Гребінки», і «Зеніт» заслуговують на те, щоб кваліфікуватися до наступного етапу з першого місця і вести боротьбу за головний приз змагань.

—     Дякуємо Вам за змістовне і цікаве інтерв’ю.

—     І Вам дякую.


Коротка довідка

 «Граніт-Світ покрівлі» (Шкарівка)

Чемпіон Київщини серед команд першої ліги — 2013.

Бронзовий призер чемпіонату Київщини серед команд першої ліги — 2014, 2015, 2016.

Чемпіон Київської області з футзалу — 2014, 2015, 2016, 2018.

Переможець та призер всеукраїнських змагань з футзалу.

Багаторазовий чемпіон міста Біла Церква та Білоцерківського району з футболу.

Підписуйтесь на наш телеграм: https://t.me/vrff_2019

Прочитано 637 раз Последнее изменение Май 04 2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

111