Чемпіонат Васильківщини стартував Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Сьогодні відбулися стартові матчі чемпіонату Васильківського району з футболу сезону 2019 року.

….. І вони принесли одразу декілька гучних несподіванок. Основна з них сталася в Калинівці. «Форвард-Путрівка» розгромив місцевий «Металург» з рахунком 3:0. І це при тому, що чотирма днями раніше путрівці зазнали оглушливого фіаско від калинівців в кубковому матчі — 1:10. Героєм сьогоднішньої зустрічі став Юрій Турчин, граючий тренер «Форварда-Путрівки». Він, до слова, й взяв безпосередню участь в першій результативній акції своєї команди, вразивши дев’ятку воріт суперника прицільним ударом з півоберту на сімдесят дев’ятій хвилині зустрічі.

Цілковитий дебютант цьогорічного сезону — «Право та захист» з Калинівки — здобув ефектну перемогу над бронзовим призером минулорічної першості — «Калинівкою» — 6:2. Цікаво, що переможець цього двобою визначився ще в першому таймі, який закінчився з рахунком 5:0. Хет-триком у складі переможців відзначився новачок Сергій Шестак.

Яскравих та результативних вікторій домоглися — «Козаки» з Мар’янівки та шкарівський «Граніт-Світ покрівлі» — ще двоє новачків змагань. Мар’янівці привезли три очки зі Степового — 4:1, дуплетом вистрілив Біда. А підопічні Сергія Ковальчука у Шкарівці без особливих зусиль взяли гору над білоцерківським «Інтерагросервісом» — 3:1. Причому, як стверджують очевидці, перевага шкарівців була вражаючою.

Минулорічні призери Ліги «Б» — «Юність» та «Вінницькі Стави» — своїх опонентів здолали прогнозовано легко. Кодачани у рідних стінах буквально познущалися над «Митницею» — 8:0. Три голи для минулорічного тріумфатора першості забив Вадим Дробашко, який повернувся з «Металурга». А «Вінницькі Стави», розпочавши матч удев’ятьох, в Пшеничному обіграли місцевий «Колос» — 2:0. Голами у складі переможців відзначилися Богдан Бадзюх і Тарас Невзгляденко. Останній послав м’яча у ворота суперника після передачі від свого голкіпера.

Переконливо стартували в чемпіонаті «Плиска» та «Аякс». Плесечани завдяки класичному першотаймовому хет-трику свого головного бомбардувальника Олександра Сербіна вдома розібралися з «Феніксом» — 4:1. Причому, всі голи плесечан відбулися після фатальних помилок в обороні суперника... Натомість, ксаверівці дотисли свого суперника в другому таймі. Цікаво, що всі свої м'ячі «аяксівці» забили після виходів віч-на-віч з воротарем.  Результативні удари на рахунку Михайла Кущова, Євгенія Заєзжая та Олександра Піонта.

У свою чергу, «Салтік» та «Зелений Бір» переможця не визначили, хоча й влаштували у Малій Солтанівці справжнісіньку перестрілку. Господарі поля вели в рахунку 3:1 майже до середини другого тайму, але гості знайшли в собі сили вирвати нічию — 3:3.

Чемпіонат Васильківського району. Перший тур

Калинівська зона

«Право та захист» — ФК «Калинівка» — 6:2 (Шестак, 17, 40, 42, Ващенко, 28, 46, Бондаренко, 44 — Корнієнко, 63, Ю.Капсамун, 77).

«Плиска» — «Фенікс» — 4:1 (Зубар, 5, О. Сербін, 20, 28, 36 — М. Лазебник, 70).

«Металург» — «Форвард-Путрівка» — 0:3 (Турчин, 79, А. Степаненко, 87, Бахтіаров, 89).

«Салтік» — ФК «Зелений Бір» — 3:3 (Р. Гребіник, 12, 55, Максименко, 19 — Бригінець, 32, Карпець, 67, Матвієнко, 75).

Матч 11-го туру. «Аякс» — «Зеніт» — 3:0 (Кущов, 60, Заєзжай, 62, Піонт, 85).

Гребінківська зона

«Колос» — «Вінницькі Стави» — 0:2 (Бадзюх, 33, Т. Невзгляденко, 83)

«Юність» — ФК «Митниця» — 8:0  (Дробашко, 3, 75, 80, пен, В. Савчук, 7, 8, Павленко, 15, Гусач, 28, А. Степаненко, 70).

ФК «Степове» — «Козаки» — 1:4 (? — Біда-2, Моргун, Мурашко).

«Інтерагросервіс» — «Граніт-Світ покрівлі» — 1:3 (Паталах, 24, Дьока, 35, Пашинський, 65 — Лаговський, 68).

Прочитано 648 раз Последнее изменение Воскресенье, 12 Май 2019 19:55