Гребінківська зона. Розгроми від лідерів Избранное

Оцените материал
(2 голосов)

Три матчі п’ятого туру районного чемпіонату з футболу в Гребінківській зоні завершилися з великим рахунком.

Найрезультативнішу перемогу здобув у звітному турі чинний володар чемпіонського титулу — ФК «Гребінки», який на виїзді декласував «Колос» — 9:0. Стрілецький дубль оформили одразу троє гребінківців — Сергій Пурик, Владислав Глитень та Андрій Білоцерківець.

А «Граніт-Світ покрівлі», добравшись після поломки автобуса до Степового пішки, не залишив жодного шансу місцевій команді — 8:2. До перерви класичний хет-трик у футболці шкарівського колективу оформив Богдан Скиба. А по перерві дуплетом для господарів відзначився Віталій Служавий. Саме ці двоє гравців й стали найрезультативнішими у зустрічі.

Прогнозованим успіхом «Козаків» завершився їхній матч з «Митницею». Господарі, незважаючи на примхи природи — шалений вітер, зуміли відзначитися у воротах опонента шістьма м’ячами. Причім, два голи мар’янівці організували в першій десятихвилинці: на восьмій хвилині Євген Родіонов, вигравши дуель у голкіпера, повів лік голам у матчі, а за шістдесят секунд Андрій Павлушенко, добивши шкіряного в сітку, зробив рахунок 2:0 на користь «Козаків». У свою чергу, митничани вперше засмутили голкіпера місцевої команди Олексія Горенка за рахунку 5:0. На вісімдесятій хвилині пенальті для «Митниці» реалізував Юрій Куций. З-поміж інших цікавинок виокремлю стрілецький успіх Віталія Біди, який забив аж три м’ячі в останній двадцятихвилинці.

А в міжусобиці «Вінницьких Ставів» та «Інтерагросервіса» переможця не було — 2:2. Причому, господарі двічі перебували у статусі наздоганяючого. Особливо прикрим виявися гол, що його «Вінницькі Стави» пропустили після помилки голкіпера Олександра Курмаза, котрий необачно випустив м’яча за лінію воріт. Врятував нічию для «Вінницьких Ставів» Володимир Невзгляденко, який реалізував пенальті на сімдесят шостій хвилині гри.

Чемпіонат Васильківського району. Гребінківська зона. П’ятий тур

"Колос" — ФК "Гребінки" — 0:9 (0:4)

Голи: Рисенко (1), Пурик (32, 62), А. Білоцерківець (33, 77), Бадзюх (42), Глитень (64, 87), Спірідонов (67).

ФК "Степове" ФК "Граніт-Світ покрівлі" 2:8 (0:4)

Голи: Служавий (65, 77) — Скиба (10, 18, 30, 55), Єрмак (41), Кутасевич (46), Вовченко (70), Ярмолюк (80).

Вилучення: Нечипоренко, Маркушенко (обидва — ФК «Степове»).

"Козаки" ФК "Митниця" 6:2 (3:0)

Голи: Родіонов (8), Павлушенко (9), Моргун (20), Біда (72, 78, 90) — Куций (79, пнт), Волощук (85).

ФК "Вінницькі Стави" "Інтерагросервіс" 2:2 (1:1)

Голи: Шкода (24), Курмаз (70, автогол) — Марченко (45), В. Невзгляденко (76, пнт).

1538

Найвлучніші: Глитень (ФК Гребінки) — 8 м’ячів, Моргун (Козаки) — 7, Шкода (Інтерагросервіс) — 6.

Дискваліфіковані: Нечипоренко (ФК Степове), Маркушенко (ФК Степове).

Прочитано 315 раз Последнее изменение Вторник, 11 Июнь 2019 12:40