Калинівська зона. Прем’єрний виграш «Дружби» Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Колектив Анатолія Чередника здобув першу звитягу в цьогорічному футбольному чемпіонаті Васильківщини. Сталася ця подія в дев’ятому турі.

Ксаверівці гостювали в Калинівці і «перестріляли» на виїзді тамтешній ФК «Калинівка» — 5:3. Виняткову результативність ксаверівці продемонстрували в перші тридцять хвилин матчу, забивши суперникові три голи без відповіді. Перші два м’ячі для «Дружби» провів Анатолій Чередник. Особливо красивим був другий з них, що його ветеран забив ударом ударом у падінні через себе після навісу з правого флангу. Після цього у воротах господарів відзначився Валентин Бондар, який реалізував пенальті. Відірвавшись від суперника на комфортну відстань, ксаверівці, як здалося, охололи і ледь не поплатилися за зверхність. Позаяк калинівці, очолювані Анатолієм Поліщуком, спромоглися відіграти два голи з трьох і впритул наблизитися до свого суперника. Щоправда, наздогнати «Дружбу» калинівцям не вдалося ані до перерви, ані в другому таймі. До того ж, на останній хвилині першого тайму Чередник зробив рахунок 4:2. А крапку в матчі, на його п’ятдесят першій хвилині,  поставив ксаверівець Віталій Лях — 5:3.

Переконливу перемогу на своєму полі здобули калинівці з «Металурга». Цікаво, до середини другого тайму з мінімальним рахунком лідирував «Зелений Бір» (2:1). Однак ближче до фінального свистка гості підсіли фізично, і краще укомплектований суперник з Калинівки довів матч до переконливої перемоги — 6:2. Дублем в складі господарів відзначився екс-професіонал Роман Коршиков.

Також розгромив свого опонента «Салтік». Малосолтанівці, пропустивши першими, вдома декласували «Плиску». Перший тайм зустрічі закінчився мінімальною перемогою гостей, для яких на четвертій хвилині відзначився Олександр Сербін — 1:0. До того ж, плесечани, які задіяли на останньому рубежі польового гравця Романа Березанського, змарнували аж дві слушні нагоди. Натомість, в таймі другому перевага майстровитіших малосолтанівців сумніву не викликала. Спершу Руслан Гребіник бездоганним ударом метрів з двадцяти п’яти зрівняв рахунок. А після цього малосолтанівці відзначилися ще чотири рази поспіль і організували один м’яч у проміжку між голами суперника.

«Аякс» у Данилівці розніс на друзки місцевий «Фенікс» — 9:0. Тричі у воротах данилівців відзначився прудконогий Олександр Піонт, по два голи забили Михайло Кущов та Євгеній Заєзжай.

А «Зеніт», пропустивши м’яч у відповідь за двадцять хвилин до фінального свистка, обіграв «Форвард-Путрівку» — 3:1. Усі питання про переможця за дві хвилини до закінчення матчу зняв Назар Сайко.

Чемпіонат Васильківщини. Калинівська зона. Дев’ятий тур

«Салтік» — «Плиска» — 6:3 (Р. Гребіник, 62, 69, 78, Сташевський, 64, Юрченко, 75, 82
— О. Сербін, 4, 90, Солодовник, 80, пен).

«Форвард-Путрівка» — «Зеніт» — 1:3 (Турчин, 70 — Євдокимчик, 27, 73, Сайко, 88).

«Фенікс» — «Аякс» — 0:9 (Піонт, 2, 5, 48, Заєзжай, 4, 89, Кущов, 25, 31, Ковальчук, 27, Барановський, 83)

«Металург» — ФК «Зелений Бір» — 6:2 (Тиндюк, 20, Коршиков, 75, 85, Демков, 77, Черналівський, 82, Кулаков, 90 — Матвієнко, 40, пен, Ковалик, 60).

ФК «Калинівка» — «Дружба» — 3:5 ( Князський, 32, Терещенко, 45, Ю. Капмасун, 47 — Чередник, 15, 16, 45, Бондар, 27, Лях, 51).