Версия для печати

Унікальне досягнення Коропецького Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Шість років тому Василь Коропецький забив тринадцять м’ячів упродовж одного матчу. Його досягнення не повторив жоден інший учасник районних змагань.   

Василь Коропецький, колишній нападник ковалівського «Світанку», увійшов до історії районного футболу не лише як чемпіон та фіналіст Кубка Васильківщини.  Він запам’ятався ще й тим, що спромігся на унікальне стрілецьке досягнення. Шість років тому Василь Коропецький забив для своєї команди усі тринадцять м’ячів у одному поєдинку. Це сталося в заключному матчі календарного турніру між «Світанком» та мар’янівською «Нивою», який ковалівці виграли з двозначним рахунком — 13:2.

Казкова прицільність Коропецького в другоколовому матчі з «Нивою» засмутила, у першу чергу, ксаверівця Олександра Піонта, який, маючи на своєму балансі дванадцять м’ячів, вже бачив себе володарем «Золотого бутса». Однак неймовірний виступ Коропецького у заключному матчі чемпіонату перекреслив усі сподівання талановитого ксаверівця… Ковалівець обійшов Піонта усього на два м’ячі — чотирнадцять проти дванадцяти…


Наш телеграм:
https://t.me/vrff_2019

Прочитано 1553 раз Последнее изменение Четверг, 21 Май 2020 08:05

4 комментарии