Чемпіонат Васильківщини. Календар матчів у Калинівській зоні Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Комітет з проведення змагань ВРФФ оприлюднив календар матчів представників Калинівської зони у чемпіонаті Васильківського району з футболу сезону 2019 року.  

Чемпіонат Васильківського району з футболу. Калинівська зона

Учасники: Металург (Калинівка), Право та захист Калинівки (Калинівка), ФК Калинівка, Дружба (Ксаверівка), Аякс (Ксаверівка), Салтік (Мала Солтанівка), Зеніт (Лосятин), Форвард-Путрівка (Путрівка), Плиска (Плесецьке), Фенікс (Данилівка), ФК Зелений Бір.

 

Перший тур. 11-12 травня

Господарі

Гості

Дата

Місце проведення

Час

1

Дружба

Зеніт

Перенесений

   

2

Металург

Форвард-Путрівка

12.05

Калинівка

15:00

3

Плиска

Фенікс

12.05

Плесецьке

12:00

4

Право та захист Калинівки

ФК Калинівка

12.05

Калинівка

12:00

5

Салтік

ФК Зелений Бір

12.05

Мала Солтанівка

16:00

51

Зеніт

Аякс

 12.05 Ксаверівка   16:00

Вихідна — Аякс

Другий тур. 18-19 травня

6

Аякс

Дружба

7

Зеніт

Металург

8

ФК Калинівка

Салтік

9

Фенікс

Право та захист Калинівки

10

Форвард-Путрівка

Плиска

Вихідна — ФК Зелений Бір

Третій тур. 25-26 травня

11

Металург

Аякс

12

Плиска

Зеніт

13

Право та захист Калинівки

Форвард-Путрівка

14

Салтік

Фенікс

15

ФК Зелений Бір

ФК Калинівка

Вихідна — Дружба

Четвертий тур. 1-2 червня

16

Аякс

Плиска

17

Дружба

Металург

18

Зеніт

Право та захист Калинівки

19

Фенікс

ФК Зелений Бір

20

Форвард-Путрівка

Салтік

Вихідна — ФК Калинівка

П’ятий тур. 8-9 червня

21

Плиска

Дружба

22

Право та захист Калинівки

Аякс

23

Салтік

Зеніт

24

ФК Зелений Бір

Форвард-Путрівка

25

ФК Калинівка

Фенікс

Вихідна — Металург

Шостий тур. 15-16 червня

26

Аякс

Салтік

27

Дружба

Право та захист Калинівки

28

Зеніт

ФК Зелений Бір

29

Металург

Плиска

30

Форвард-Путрівка

ФК Калинівка

Вихідна — Фенікс

Сьомий тур. 22-23 червня

31

Право та захист Калинівки

Металург

32

Салтік

Дружба

33

ФК Зелений Бір

Аякс

34

ФК Калинівка

Зеніт

35

Фенікс

Форвард-Путрівка

Вихідна — Плиска

Восьмий тур. 29-30 червня

36

Аякс

ФК Калинівка

37

Дружба

ФК Зелений Бір

38

Зеніт

Фенікс

39

Салтік

Металург

40

Плиска

Право та захист Калинівки

Вихідна —  Форвард-Путрівка

Дев’ятий тур. 6-7 липня

41

Салтік

Плиска

42

Металург

ФК Зелений Бір

43

ФК Калинівка

Дружба

44

Фенікс

Аякс

45

Форвард-Путрівка

Зеніт

Вихідна — Право та захист Калинівки

Десятий тур. 13-14 липня

46

Аякс

Форвард-Путрівка

47

Фенікс

Дружба

48

ФК Калинівка

Металург

49

ФК Зелений Бір

Плиска

50

Право та захист Калинівки

Салтік

Вихідна — Зеніт

Одинадцятий тур. 20-21 липня

51

Зеніт

Аякс

 12.05 Ксаверівка   16:00

52

ФК Зелений Бір

Право та захист Калинівки

53

ФК Калинівка

Плиска

54

Металург

Фенікс

55

Форвард-Путрівка

Дружба

Вихідна — Салтік

Резервні дні — 27-28 липня


 

 

Підписуйтесь на наш телеграм: https://t.me/vrff_2019

Прочитано 1843 раз Последнее изменение Понедельник, 06 Май 2019 10:41

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

111