Календар матчів першості Васильківського району з футболу (Ліга «Б»)

Оцените материал
(6 голосов)

 Перший тур. 10-11 серпня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

1

«Інтерагросервіс»

ФК «Калинівка»

2

«Козаки»

ФК «Митниця»

3

«Плиска»

ФК «Степове»

4

«Форвард-Путрівка»

«Фенікс»

5

«Колос»

ФК «Вінницькі Стави»

6

ФК «Зелений Бір»

«Дружба»

Вихідна — «Металург»

Другий тур. 17-18 серпня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

7

«Дружба»

«Плиска»

8

«Колос»

ФК «Зелений Бір»

9

«Металург»

«Інтерагросервіс»

10

ФК «Калинівка»

ФК «Вінницькі Стави»

11

ФК «Митниця»

«Форвард-Путрівка»

12

ФК «Степове»

«Козаки»

Вихідна — «Фенікс»

Третій тур. 24-25 серпня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

13

«Козаки»

«Дружба»

14

«Плиска»

«Колос»

15

«Фенікс»

ФК «Митниця»

16

«Форвард-Путрівка»

ФК «Степове»

17

ФК «Вінницькі Стави»

«Металург»

18

ФК «Зелений Бір»

ФК «Калинівка»

Вихідна — «Інтерагросервіс»

Четвертий тур. 31 серпня-1 вересня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

19

«Інтерагросервіс»

ФК «Вінницькі Стави»

20

«Дружба»

«Форвард-Путрівка»

21

«Колос»

«Козаки»

22

«Металург»

ФК «Зелений Бір»

23

ФК «Калинівка»

«Плиска»

24

ФК «Степове»

«Фенікс»

Вихідна — ФК «Митниця»

П’ятий тур. 7-8 вересня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

25

«Козаки»

ФК «Калинівка»

26

«Плиска»

«Металург»

27

«Фенікс»

«Дружба»

28

«Форвард-Путрівка»

«Колос»

29

ФК «Зелений Бір»

«Інтерагросервіс»

30

ФК «Митниця»

ФК «Степове»

Вихідна — ФК «Вінницькі Стави»

Шостий тур. 14-15 вересня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

31

«Інтерагросервіс»

«Плиска»

32

«Дружба»

ФК «Митниця»

33

«Колос»

«Фенікс»

34

«Металург»

«Козаки»

35

ФК «Вінницькі Стави»

ФК «Зелений Бір»

36

«Форвард-Путрівка»

ФК «Калинівка»

Вихідна — ФК «Степове»

Сьомий тур. 21-22 вересня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

37

«Козаки»

«Інтерагросервіс»

38

«Плиска»

ФК «Вінницькі Стави»

39

«Фенікс»

ФК «Калинівка»

40

«Форвард-Путрівка»

«Металург»

41

ФК «Митниця»

«Колос»

42

ФК «Степове»

«Дружба»

Вихідна — ФК «Зелений Бір»

Восьмий тур. 28-29 вересня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

43

«Інтерагросервіс»

«Форвард-Путрівка»

44

«Колос»

ФК «Степове»

45

«Фенікс»

 «Металург»

46

ФК «Вінницькі Стави»

«Козаки»

47

ФК «Зелений Бір»

«Плиска»

48

ФК «Калинівка»

ФК «Митниця»

Вихідна — «Дружба»

Резервний день — 5 жовтня

Дев’ятий тур. 12-13 жовтня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

49

«Дружба»

«Колос»

50

«Козаки»

ФК «Зелений Бір»

51

«Фенікс»

«Інтерагросервіс»

52

«Форвард-Путрівка»

ФК «Вінницькі Стави»

53

ФК «Митниця»

«Металург»

54

ФК «Степове»

ФК «Калинівка»

Вихідна — «Плиска»

Десятий тур. 19-20 жовтня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

55

«Інтерагросервіс»

ФК «Митниця»

56

«Металург»

ФК «Степове»

57

«Плиска»

«Козаки»

58

«Фенікс»

ФК «Вінницькі Стави»

59

ФК «Зелений Бір»

«Форвард-Путрівка»

60

«Дружба»

ФК «Калинівка»

Вихідна — «Колос»

Одинадцятий тур. 26-27  жовтня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

61

«Металург»

«Дружба»

62

«Колос»

ФК «Калинівка»

63

«Фенікс»

ФК «Зелений Бір»

64

«Форвард-Путрівка»

«Плиска»

65

ФК «Митниця»

ФК «Вінницькі Стави»

66

«Інтерагросервіс»

ФК «Степове»

Вихідна — «Козаки»

Дванадцятий тур. 2-3 листопада

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

67

«Інтерагросервіс»

«Дружба»

68

«Козаки»

«Форвард-Путрівка»

69

«Металург»

«Колос»

70

«Плиска»

«Фенікс»

71

ФК «Вінницькі Стави»

ФК «Степове»

72

ФК «Зелений Бір»

ФК «Митниця»

Вихідна — ФК «Калинівка»

Тринадцятий тур. 9-10 листопада

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

73

«Дружба»

ФК «Вінницькі Стави»

74

«Колос»

«Інтерагросервіс»

75

«Фенікс»

«Козаки»

76

ФК «Калинівка»

«Металург»

77

ФК «Митниця»

«Плиска»

78

ФК «Степове»

ФК «Зелений Бір»

Вихідна — «Форвард-Путрівка»

 

 

Прочитано 1849 раз Последнее изменение Август 02 2019

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены