Положення про проведення чемпіонату Васильківського району з міні-футболу-2020

-           виявлення кращих команд Васильківського району, гравців та тренерів;

-           залучення жителів Васильківського району до занять фізичною культурою та спортом;

-           штучне поле ЗОШ №1 селища Калинівки.

2.Керівництво змаганнями.

Безпосереднє керівництво змаганнями здійснює Оргкомітет з проведення змагань у   складі:

голова – Сучок П.А.

секретар – Добрянський П.

3. Учасники змагань.

Учасниками районних змагань з міні-футболу можуть бути аматорські футбольні клуби, які виконують вимоги даного Регламенту, своєчасно перераховують членські внески та інші платежі у розмірах та термінах, визначених Виконкомом ВРРФ.

Кількість гравців у заявці — 23 чоловік.

Дозаявка кожного гравця — 100 грн.

Склад команди на полі – 1 5. Матч складається з двох таймів по 20 хвилин. Перерва між таймами не перевищує 3 хвилин.

4. Строки та умови проведення змагань.

Змагання проводяться в одне коло за принципом «кожний з кожним».

Термін проведення – січень-березень 2020 року.

За перемогу команді нараховується 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку очки не нараховуються.

Місця команд у чемпіонаті та першості визначаються за такими показниками, здобутими в усіх зустрічах:

– більша кількість набраних очок;

– більша кількість перемог;

– краща різниця забитих і пропущених м’ячів;

– більша кількість забитих м’ячів.

У випадку рівності показників, зазначених у пункті 2, у двох і більше команд, які не претендують на титул переможця, перевага надається команді, що має кращі результати особистих зустрічей з конкурентом (конкурентами):

– більша кількість забитих м’ячів;

– менша кількість штрафних очок  (1 очко – попередження, 3 очки – вилучення).

За рівності цих показників місця команд визначаються жеребкуванням, яке здійснює  Оргкомітет.

Якщо тільки дві команди набрали найбільшу кількість очок у всіх матчах чемпіонату району, то чемпіон районуі визначається за результатом додаткового матчу між ними, рішення щодо якого приймає Оргкомітет. Якщо основний час матчу закінчується внічию, то призначається серія 6 – метрових ударів для визначення переможця.

Якщо три і більше команд набрали однакову кількість очок у всіх матчах чемпіонату району, то чемпіон визначається в "золотій" пульці, у якій команди грають за принципом "кожен з кожним" в одне коло.

Місця команд у чемпіонаті та першості визначаються за такими показниками, здобутими в зустрічах "золотої" пульки:

– менша кількість штрафних очок (1 очко – попередження, 3 очки – вилучення).

- за жеребом.

5. Дисциплінарні провини.

Провини, які спричинили видалення гравця з поля або інші порушення, допущені футболістами, розглядає Оргкомітет на підставі Дисциплінарного кодексу ВРФФ.

За участь в змаганнях дискваліфікованого, незаявленого чи невнесеного до протоколу гравця, команді зараховується поразка з рахунком «0:3». Цей факт підтверджується протестом та документальними (фото-відео) фактами.

Протест подається згідно діючого Положення відразу після матчу.

Футболіст, який отримав 2 попередження, пропускає одну гру (наступну).

Недисциплінована поведінка гравців, тренера або керівництва команди (апеляція до глядачів, симуляція пошкоджень, суперечка з суддями, не товариське відношення тощо), яке викликає обурення глядачів, розглядається як вчинок, що спричиняє зрив змагань. Відповідальність за недисципліновану поведінку окремих футболістів покладається на всю команду.

Примітка:

а) футболіст, який отримав червону картку, не допускається на одну (чергову) гру чемпіонату, незалежно від подальшого рішення КДК Оргкомітету і не приймає участі в змаганнях до прийняття конкретного рішення;

б) футболіст, який відбуває дискваліфікацію за рішенням КДК Оргкомітету, до участі в чемпіонаті не допускається.

6. Суддівство.

Суддівство чемпіонату покладається на суддівський Оргкомітет ВРФФ.

Суддя, який видалив гравця з поля, повинен записати це в протокол. Протокол, разом із рапортом судді, повинні бути доставлені до Оргкомітету наступного дня.

Суддя відповідає за протокол зустрічі. У протоколі повинні бути дані про те, хто забив голи, хто з гравців отримав жовті та червоні картки з зазначенням причини покарання. Запис щодо видалення чи попередження футболістів суддя проводить одразу після покарання.

У випадку подання протесту на гру, суддя доставляє до Оргкомітету пояснення щодо мотиву протесту, який записується в протоколі матчу.

Арбітраж проводиться згідно з правилами гри у фут зал 2014/2015 років.

Оплату роботи суддів здійснюють команди-учасниці в сумі  200,00 грн за один матч.

7. Нагородження.

Команди, які за результатами змагань посіли призові місця, нагороджуються кубками та дипломами відповідних ступенів.

Кращі гравці в номінаціях:

-        кращий воротар;

-        кращий бомбардир;

-        кращий гравець чемпіонату нагороджуються грамотою та призами.

8. Фінансові витрати.

Клуб несе витрати, пов’язані з участю його команди у змаганнях.

Для відшкодування витрат, пов’язаних з проведенням змагань, Оргкомітет затверджує суми та терміни сплати клубами річних заявкових грошових внесків, що перераховуються на р/р КОФФ.

Сума  заявкового грошового внеску клубу становить 1000 грн.