Ветерани

Ветерани 26

Він відбувся сьогодні в Гребінках за сприяння народного депутата України Юрія Загороднього.


Сьогодні відбувся Кубок Васильківського району з міні-футболу серед ветеранів.


Ветерани в епіцентрі уваги

Вторник, 18 Февраль 2020 00:00 Автор

Цієї суботи, 22 лютого, на спортивному майданчику Гребінківської гімназії відбудуться матчі одноденного турніру з міні-футболу за звання чемпіона Васильківщини 2020 року. 


Комітет ветеранського футболу ВРФФ започатковує новий кубковий турнір з міні-футболу серед гравців, кому вже виповнилося сорок років.


Футбольні козаки з Васильківського району стали бронзовими призерами чемпіонату Київської області серед ветеранів.


Київська обласна федерація футболу затвердила дату, час та місце проведення півфінального матчу чемпіонату Київщини серед ветеранів за участі «Васильківщини» та «Вишгорода».


Збірна Васильківського району в заключному матчі групового етапу чемпіонату Київщини серед ветеранів на виїзді здолала опір сквирських муніципалів.  


Збірна Васильківського району, сформована з гравців, що досягли тридцяти п’ятирічного віку, успішно подолала груповий етап обласного чемпіонату серед ветеранів.


Матч за вихід до плей-офф

Пятница, 02 Ноябрь 2018 00:00 Автор

«Васильківщина» та «Біла Церква» розіграють між собою путівку до стикового раунду чемпіонату Київщини серед ветеранів.


Збірна Васильківського району в сьомому турі чемпіонату Київщини серед ветеранів на виїзді здолала опір фастівських муніципалів. 


Збірна Васильківського району у восьмому турі чемпіонату Київщини серед ветеранів екзаменуватиме одного з аутсайдерів — ФК «Фастів».


Головна ветеранська команда Васильківського району на фініші першого кола обласних змагань розтрощила футбольних козаків зі Сквири.


Страница 1 из 2