Календарі матчів 5

Оцените материал
(2 голосов)
Автор Опубликовано в Календарі матчів Прочитано 5061 раз Август 04 2020 1973

Шостий тур. 12-13 вересня

16

Плиска

 

Колос

   

17

ФК Митниця

 

Трібо (Біла Церква)

   

18

Форвард-Путрівка

 

Юність

   

Сьомий тур. 19-20 вересня

19

Форвард-Путрівка

 

Плиска

   

20

Юність

 

ФК Митниця

   

21

Трібо (Біла Церква)

 

Колос

   

Восьмий тур. 26-27 вересня

22

Плиска

 

Трібо (Біла Церква)

   

23

Колос

 

Юність

   

24

ФК Митниця

 

Форвард-Путрівка

   

Дев'ятий тур. 3-4 жовтня

25

ФК Митниця

 

Плиска

   

26

Форвард-Путрівка

 

Колос

   

27

Юність

 

Трібо (Біла Церква)

   

Десятий тур. 10-11 жовтня

28

Плиска

 

Юність

   

29

Трібо (Біла Церква)

 

Форвард-Путрівка

   

30

Колос

 

ФК Митниця

   
           

Оцените материал
(2 голосов)
Автор Опубликовано в Календарі матчів Прочитано 14286 раз Август 03 2020 3791

Перша ліга сезону-2020

ФК Острійки (с. Острійки, Білоцерківський район)
Козаки (с. Мар’янівка)
Рось (м. Біла Церква)
Салтік (с. Мала Солтанівка)
Фенікс (с. Данилівка)
ФК Зелений Бір

 
Перша ліга. Друге коло
Шостий тур. 12-13 вересня
16 ФК Зелений Бір  - ФК Острійки    
17 Фенікс - Козаки    
18 Салтік - Рось    
Сьомий тур. 19-20 вересня
19 Салтік  - ФК Зелений Бір    
20 Фенікс - Рось    
21 Козаки  - ФК Острійки    
Восьмий тур. 26-27 вересня
22 ФК Зелений Бір - Козаки     
23 ФК Острійки - Рось    
24 Фенікс - Салтік     
Дев'ятий тур. 3-4 жовтня
25 Фенікс - ФК Зелений Бір    
26 Салтік  - ФК Острійки    
27 Рось - Козаки     
Десятий тур. 10-11 жовтня
28 ФК Зелений Бір - Рось    
29 Козаки  - Салтік     
30 ФК Острійки - Фенікс  

Оцените материал
(1 Голосовать)
Автор Опубликовано в Календарі матчів Прочитано 6536 раз Август 03 2020 2437
Вища ліга. Друге коло
8 тур. 27 вересня
22 ФК Вінницькі Стави Зеніт (Лосятин)
23 ФК Калинівка ФК Гребінки
24 Граніт (Шкарівка) Металург (Калинівка)
9 тур. 4 жовтня
25 Металург (Калинівка) ФК Калинівка
26 ФК Гребінки ФК Вінницькі Стави
27 Зеніт (Лосятин) Аякс с. Ксаверівка
10 тур. 11 жовтня
28 Аякс с. Ксаверівка ФК Гребінки
29 ФК Вінницькі Стави Металург (Калинівка)
30 ФК Калинівка Граніт (Шкарівка)
11 тур. 18 жовтня
31 Граніт (Шкарівка) ФК Вінницькі Стави
32 Металург (Калинівка) Аякс с. Ксаверівка
33 ФК Гребінки Зеніт (Лосятин)
12 тур. 25 жовтня
34 Зеніт (Лосятин) Металург (Калинівка)
35 Аякс с. Ксаверівка Граніт (Шкарівка)
36 ФК Вінницькі Стави ФК Калинівка
13 тур. 1 листопада
37 ФК Калинівка Аякс с. Ксаверівка
38 Граніт (Шкарівка) Зеніт (Лосятин)
39 Металург (Калинівка) ФК Гребінки
14 тур. 8 листопада
40 ФК Гребінки Граніт (Шкарівка)
41 Зеніт (Лосятин) ФК Калинівка
42 Аякс с. Ксаверівка ФК Вінницькі Стави

Оцените материал
(4 голосов)
Автор Опубликовано в Календарі матчів Прочитано 10939 раз Август 03 2019 3010

1 тур. 17-18 серпня

«Салтік» — «Аякс»

«Граніт» — «Право та захист»

«Зеніт» — «Світанок»

«Гребінки» — «Юність»

2 тур. 24-25 серпня

«Аякс» — ФК «Гребінки»

«Зеніт» — «Право та захист»

«Салтік» — «Світанок»

«Юність» — «Граніт» 

3 тур. 31 серпня-1 вересня

«Граніт» — «Аякс»

«Зеніт» — «Юність»

«Світанок» — «Право та захист»

ФК «Гребінки» — «Салтік»

4 тур. 7-8 вересня

 «Зеніт» — «Аякс»

«Салтік» — «Право та захист»

«Світанок» — «Юність»

 «Граніт» — ФК «Гребінки»

5 тур. 14-15 вересня

«Граніт» — «Салтік»

«Зеніт» — ФК «Гребінки»

«Право та захист» — «Юність»

«Світанок» — «Аякс»

6 тур. 21-22 вересня

«Аякс» — «Право та захист»

«Граніт» — «Зеніт»

«Салтік» — «Юність»

ФК «Гребінки» — «Світанок»

7 тур. 28-29 вересня

«Зеніт» — «Салтік»

ФК «Гребінки» — «Право та захист» 

«Світанок» — «Граніт»

«Юність» — «Аякс»

Друге коло

8 тур. 12-13 жовтня

«Право та захист» — «Граніт»

 «Світанок» — «Зеніт»

ФК «Гребінки» — «Аякс»

«Юність» — «Салтік»

9 тур. 19-20 жовтня

 «Аякс» — «Граніт»

«Право та захист» — «Світанок»

«Салтік» — ФК «Гребінки»

«Юність» — «Зеніт»

10 тур. 26-27 жовтня

«Аякс» — «Світанок»

«Салтік» — «Граніт»

«Юність» — «Право та захист»

ФК «Гребінки» — «Зеніт»

11 тур. 2-3 листопада

«Аякс» — «Юність»

ФК «Гребінки» — «Право та захист»

«Світанок» — «Салтік»

«Зеніт» — «Граніт»


Оцените материал
(6 голосов)
Автор Опубликовано в Календарі матчів Прочитано 10579 раз Июль 31 2019 2182

 Перший тур. 10-11 серпня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

1

«Інтерагросервіс»

ФК «Калинівка»

2

«Козаки»

ФК «Митниця»

3

«Плиска»

ФК «Степове»

4

«Форвард-Путрівка»

«Фенікс»

5

«Колос»

ФК «Вінницькі Стави»

6

ФК «Зелений Бір»

«Дружба»

Вихідна — «Металург»

Другий тур. 17-18 серпня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

7

«Дружба»

«Плиска»

8

«Колос»

ФК «Зелений Бір»

9

«Металург»

«Інтерагросервіс»

10

ФК «Калинівка»

ФК «Вінницькі Стави»

11

ФК «Митниця»

«Форвард-Путрівка»

12

ФК «Степове»

«Козаки»

Вихідна — «Фенікс»

Третій тур. 24-25 серпня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

13

«Козаки»

«Дружба»

14

«Плиска»

«Колос»

15

«Фенікс»

ФК «Митниця»

16

«Форвард-Путрівка»

ФК «Степове»

17

ФК «Вінницькі Стави»

«Металург»

18

ФК «Зелений Бір»

ФК «Калинівка»

Вихідна — «Інтерагросервіс»

Четвертий тур. 31 серпня-1 вересня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

19

«Інтерагросервіс»

ФК «Вінницькі Стави»

20

«Дружба»

«Форвард-Путрівка»

21

«Колос»

«Козаки»

22

«Металург»

ФК «Зелений Бір»

23

ФК «Калинівка»

«Плиска»

24

ФК «Степове»

«Фенікс»

Вихідна — ФК «Митниця»

П’ятий тур. 7-8 вересня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

25

«Козаки»

ФК «Калинівка»

26

«Плиска»

«Металург»

27

«Фенікс»

«Дружба»

28

«Форвард-Путрівка»

«Колос»

29

ФК «Зелений Бір»

«Інтерагросервіс»

30

ФК «Митниця»

ФК «Степове»

Вихідна — ФК «Вінницькі Стави»

Шостий тур. 14-15 вересня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

31

«Інтерагросервіс»

«Плиска»

32

«Дружба»

ФК «Митниця»

33

«Колос»

«Фенікс»

34

«Металург»

«Козаки»

35

ФК «Вінницькі Стави»

ФК «Зелений Бір»

36

«Форвард-Путрівка»

ФК «Калинівка»

Вихідна — ФК «Степове»

Сьомий тур. 21-22 вересня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

37

«Козаки»

«Інтерагросервіс»

38

«Плиска»

ФК «Вінницькі Стави»

39

«Фенікс»

ФК «Калинівка»

40

«Форвард-Путрівка»

«Металург»

41

ФК «Митниця»

«Колос»

42

ФК «Степове»

«Дружба»

Вихідна — ФК «Зелений Бір»

Восьмий тур. 28-29 вересня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

43

«Інтерагросервіс»

«Форвард-Путрівка»

44

«Колос»

ФК «Степове»

45

«Фенікс»

 «Металург»

46

ФК «Вінницькі Стави»

«Козаки»

47

ФК «Зелений Бір»

«Плиска»

48

ФК «Калинівка»

ФК «Митниця»

Вихідна — «Дружба»

Резервний день — 5 жовтня

Дев’ятий тур. 12-13 жовтня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

49

«Дружба»

«Колос»

50

«Козаки»

ФК «Зелений Бір»

51

«Фенікс»

«Інтерагросервіс»

52

«Форвард-Путрівка»

ФК «Вінницькі Стави»

53

ФК «Митниця»

«Металург»

54

ФК «Степове»

ФК «Калинівка»

Вихідна — «Плиска»

Десятий тур. 19-20 жовтня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

55

«Інтерагросервіс»

ФК «Митниця»

56

«Металург»

ФК «Степове»

57

«Плиска»

«Козаки»

58

«Фенікс»

ФК «Вінницькі Стави»

59

ФК «Зелений Бір»

«Форвард-Путрівка»

60

«Дружба»

ФК «Калинівка»

Вихідна — «Колос»

Одинадцятий тур. 26-27  жовтня

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

61

«Металург»

«Дружба»

62

«Колос»

ФК «Калинівка»

63

«Фенікс»

ФК «Зелений Бір»

64

«Форвард-Путрівка»

«Плиска»

65

ФК «Митниця»

ФК «Вінницькі Стави»

66

«Інтерагросервіс»

ФК «Степове»

Вихідна — «Козаки»

Дванадцятий тур. 2-3 листопада

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

67

«Інтерагросервіс»

«Дружба»

68

«Козаки»

«Форвард-Путрівка»

69

«Металург»

«Колос»

70

«Плиска»

«Фенікс»

71

ФК «Вінницькі Стави»

ФК «Степове»

72

ФК «Зелений Бір»

ФК «Митниця»

Вихідна — ФК «Калинівка»

Тринадцятий тур. 9-10 листопада

Команда-господарі

Рахунок

Команда-гості

Місце проведення

Час

73

«Дружба»

ФК «Вінницькі Стави»

74

«Колос»

«Інтерагросервіс»

75

«Фенікс»

«Козаки»

76

ФК «Калинівка»

«Металург»

77

ФК «Митниця»

«Плиска»

78

ФК «Степове»

ФК «Зелений Бір»

Вихідна — «Форвард-Путрівка»