Вуличний мініфутбол. Глеваха виграла, Саливонки програли Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Претенденти на медалі чемпіонату Васильківщини з вуличного мініфутболу в десятому турі виступили по-різному.

«Глеваха-сіті» цілком прогнозовано розібралася із командою Кожухівки. Чотири рази глеващанці засмутити суперника до перерви і таку ж саму кількість разів відзначилися у його воротах в другому таймі — 8:0. Хет-трик на рахунку Дмитра Моргуна.

А Саливонки сенсаційно склали зброю перед Плесецьким — 3:6. Цікаво, що першоколовий матч між цими командами завершився безапеляційною звитягою саливонківців — 5:0. Проте цього разу вищість була на боці плесечан. Можливо, на грі «Саливонок» негативно відобразилася відсутність дискваліфікованих братів Мамедових, а може вони злегковажили суперником. Проте саливонківці не змогли вдруге обіграти плесечан. Більше того, до тридцятої хвилини поєдинку рахунок був 5:0….

Натомість «Ветеран», основний конкурент «Саливонок» у боротьбі за бронзу, свій поєдинок із «Ксаверівкою-андед» виграв — 4:3 і став ще ближчим до третьої сходинки: тепер васильківці відстають від саливонківців усього на два очки, але мають ще гру в запасі. А це означає, що боротьба за бронзові нагороди буде вогняною! А перемогу «Ветерану» приніс друготаймовий гол Віктора Харченка.

Чемпіонат Васильківщини з вуличного мініфутболу. Десятий тур

«Глеваха-сіті» — «Кожухівські Вовки» (Кожухівка) — 8:0 (Бернацький, 6, Моргун, 12, 31, 49, Ромашко, 18, Заворін, 22, Вишняк, 38, 43).

«Ксаверівка-андед» — «Ветеран» (Васильків) — 3:4 (Сосновий, 5, Пономаренко, 9, Милютенко, 12 — Харченко, 20, 50, Мельниченко, 48, Кожема, 49).  Вилучення: Пономаренко (К).

ФК «Плесецьке» — ФК «Саливонки» — 6:3 (Устименко, 7, 13, 44, М. Романенко, 22, Гончаренко, 29, Устименко, 44 — Богуславський, 35, 36, Р. Корнієнко, 47).

«Транселектро» (Калинівка) — «Грін Бір» (Зелений Бір) — 0:2 (Антоненко, 21, 36).