Гребінківська зона. Розгром за розгромом... Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Рівно тридцять м'ячів було забито у сьогоднішніх матчах відкритого чемпіонату Васильківщини, що відбулися у Гребінківській зоні.

Але найбільше влучань — п'ятнадцять — зафіксовано у Шкарівці. Там місцевий "Граніт" приймав омолоджену кодаківську "Юність" і набив їй аж чотирнадцять м'ячів. До слова, одразу четверо шкарівців оформили по дублю. Мова про Підлипного, Заболотнього, Маноху, котрий повернувся з "Вінницьких Ставів", та Макарова. А голом престижу для команди з Васильківщини відзначився Горбаченко. Нагадаємо, що він записав до свого пасиву самостріл у попередньому поєдинку "Юності"..забивши м'яча для "Острійок".

"Гребінки" гостювали у Пшеничному і, так само, здолали свого суперника легко та невимушено. Ігрова перевага гостей обернулася аж вісьмома голами. Зазначимо, що по два м'ячі для переможців провели їхні цьогорічні поверненці Черниш та Шевченко. Таку ж саму кількість разів ворота Мамедова взяв Якименко, який поновив свої виступи за "Гребінки" у попередньому сезоні. Натомість, для "Колоса" вдруге поспіль відзначився молодший серед братів Степаненків.

Не обійшлося без стрілецьких звершень й у матчі "Козаків" та "Інтерагросервіса". Цього разу на два голи награв білоцерківець Тарасенко. Він відмітився в обох таймах. Натомість його команда перемогла лише в одному відрізку зустрічі — першому, пішовши на перерву за рахунку 3:0. Однак на загальну картину гри ця обставина не вплинула. 

Чемпіонат Васильківщини. Гребінківська зона. Другий тур
Неділя, 14 червня

"Граніт" (Шкарівка) — "Юність" (Кодаки) — 14:1 (Підлипний, 4, пен., 59, Заболотній, 8, 18, Бойко, 13, Вовченко, 32, Макаров, 43, 46, Мусієнко, 54, Кутасевич, 67, 88, Маноха, 69, 87, Кухар, 73 — І. Горбаченко, 52).

"Колос" (Пшеничне) — ФК "Гребінки" — 1:8 (Степаненко, 50 — Шевченко, 7, 65, Черниш, 11, 44, О. Грицай, 25, Якименко, 26, 41, Калініченко, 40).

"Козаки" (Мар'янівка) — "Інтерагросервіс" (Біла Церква) — 2:4 (Є. Руденко, 49, Моргун, 66 — Михайлов, 17, Ільніцький, 33, В. Тарасенко, 35, 77).

Лідери: 1-2. "Зеніт" (Лосятин), ФК "Гребінки" — по 6 очок, 3. "Граніт" (Шкарівка) — 4.

Найвлучніші: Черниш Дмитро (ФК Гребінки) — 4 м'ячі, Джибладзе Автанділ (Острійки), Євсеєв Євгеній (ФК Вінницькі Стави), Полещук Андрій (Зеніт), Семенюк Тимофій (Зеніт), Степаненко Артем (Колос) — по 3.

Прочитано 11138 раз Последнее изменение Понедельник, 15 Июнь 2020 14:46

2930 комментарии

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены