Положення про змагання з мініфутболу. Вища ліга сезону 2020/2021

-           виявлення кращих команд Васильківського району, гравців та тренерів;

-           залучення жителів Васильківського району до занять фізичною культурою та спортом;

-           штучне поле ЗОШ №1 селища Калинівки.

2.Керівництво змаганнями.

Безпосереднє керівництво змаганнями здійснює Оргкомітет з проведення змагань у   складі:

голова – Сучок П.А

секретар – Добрянський П.

члени — Жуланов А., Сусленко О., Зателепа С.

1. Учасники змагань.

Учасниками районних змагань з міні-футболу можуть бути аматорські футбольні клуби, які виконують вимоги даного Положення, своєчасно перераховують членські внески та інші платежі у розмірах та термінах, визначених Виконкомом ВРРФ.

До заявки дозволено вносити необмежену кількість гравців. Кількість замін необмежена.

Крім заявкового аркуша, команда зобов’язана надати організаторам фотоальбом команди в електронному вигляді, де мають бути фотографії кожного гравця команди.

Дозаявки гравців дозволяються тільки до третього туру.

Склад команди на полі – 1 плюс 5. Матч складається з двох таймів по 20 хвилин. Перерва між таймами не перевищує 3 хвилин.

1. Строки та умови проведення змагань.

Змагання проводяться в два етапи: перший — в одне коло за принципом «кожний з кожним», другий — фінальна пулька.

Термін проведення: грудень 2020 — березень 2021.

Базовий день проведення матчів – неділя. У разі необхідності, матчі можуть проводитись в суботу.

Базовий час проведення матчів — 10-11:00 (в залежності від погоди).

Матчі вищої ліги проводяться на штучному майданчику ЗОШ №1.

Перенесення матчів можливе у зв’язку з погодними умовами на кшталт великого снігопаду, або у випадку, коли температура повітря знижується до мінус 15 градусів.

Перший етап

За перемогу команді нараховується 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку очки не нараховуються.

Місця команд у першому етапі визначаються за такими показниками, здобутими в усіх зустрічах:

– більша кількість набраних очок;

– більша кількість перемог;

– краща різниця забитих і пропущених м’ячів;

– більша кількість забитих м’ячів.

У випадку рівності цих показників у двох і більше команд, що претендують на перше місце, перевага надається команді, що має кращі результати особистих зустрічей з конкурентом (конкурентами):

– більша кількість забитих м’ячів;

– менша кількість штрафних очок  (1 очко – попередження, 3 очки – вилучення).

За рівності цих показників місця команд визначаються жеребкуванням, яке здійснює  Оргкомітет.

ФІНАЛЬНА ПУЛЬКА

До фінальної пульки виходять команди, що посіли за підсумками першого етапу перші чотири місця.

Фінальна пулька складається з двох етапів — півфінал і фінал.

Пари півфіналістів формуються за таким принципом: 1 — 4, 2 — 3.

До фіналу виходять переможці півфіналів.

Якщо основний час півфінального, або фінального матчу завершується внічию, призначається серія післяматчевих пенальті.

Команди, що посіли в таблиці після першого етапу місця, нижче четвертого розігрують між собою Кубок престижу.

1. Дисциплінарні провини.

Провини, що спричинили вилучення гравця з поля, або інші серйозні порушення, допущені футболістами, розглядає Оргкомітет на підставі Дисциплінарного кодексу ВРФФ.

За участь в змаганнях дискваліфікованого, незаявленого чи невнесеного до протоколу гравця, команді зараховується поразка з рахунком «0:3». Цей факт підтверджується протестом та документальними (фото-відео) фактами.

Протест подається в письмовому вигляді одразу після матчу.

Футболіст, який отримав два попередження, пропускає одну гру (наступну).

Недисциплінована поведінка гравців, тренера (і) або керівництва команди (апеляція до глядачів, симуляція пошкоджень, суперечка з суддями, не товариське відношення тощо), що викликає обурення глядачів, розглядається як вчинок, що спричиняє зрив змагань. Відповідальність за недисципліновану поведінку окремих футболістів покладається на всю команду.

Примітка:

а) футболіст, який отримав червону картку, не допускається на одну (чергову) гру чемпіонату, незалежно від подальшого рішення КДК Оргкомітету і не приймає участі в змаганнях до прийняття конкретного рішення;

б) футболіст, який відбуває дискваліфікацію за рішенням КДК Оргкомітету, до участі в чемпіонаті не допускається.

1. Суддівство.

Суддівство чемпіонату покладається на суддівський комітет ВРФФ.

Суддя, який видалив гравця з поля, повинен записати це в протокол. Протокол, разом із рапортом судді, повинні бути доставлені до Оргкомітету наступного дня.

Суддя відповідає за протокол зустрічі. У протоколі повинні бути відомості про те, хто забив голи, хто з гравців отримав жовті та червоні картки із зазначенням причини покарання. Запис щодо видалення чи попередження футболістів суддя проводить одразу після покарання.

У випадку подання протесту арбітр направляє до Оргкомітету пояснення щодо мотиву протесту, який записується в протоколі матчу.

Арбітраж проводиться згідно з правилами гри у футзал.

Оплату роботи суддів здійснюють команди-учасниці в сумі  300,00 грн за один матч.

Арбітри можуть бути зодягнені в будь-яку спортивну форму.

1. Нагородження.

Команди, які за результатами змагань посіли призові місця, нагороджуються кубками та дипломами відповідних ступенів.

Кращі гравці в номінаціях:

-        кращий воротар;

-        кращий бомбардир;

-        кращий гравець чемпіонату нагороджуються грамотою та призами.

1. Фінансові витрати.

Команди самостійно несуть всі витрати, пов'язані з участю у змаганнях.

Для відшкодування витрат, пов’язаних з проведенням змагань, Виконком ВРФФ затверджує суми та терміни сплати клубами річних заявкових грошових внесків, що перераховуються на р/р ВРФФ.

Сума річного заявкового грошового внеску клубу становить 2000 гривень.

Команди самостійно оплачують медичні послуги під час матчу  — по 50 грн з команди.

Прочитано 16392 раз Последнее изменение Воскресенье, 14 Март 2021 21:37