Версия для печати

Матч пам’яті Павла Чепурди… Избранное

Оцените материал
(0 голосов)

Цієї неділі, 3 жовтня, на стадіоні в Калинівці відбудеться меморіал колишнього капітана місцевого «Металурга», що помер минулоріч внаслідок важкої хвороби…

 

Павло Чепурда виступав на Васильківщині в багатьох колективах. Він встиг пограти за імениту «Путрівку», залишити своє ім’я в історії «Крил Рад» із Крушинки та посприяти у відроджені «Металурга»… На жаль, він не встиг матеріалізувати свою мрію — привести калинівців на вершину першості. Зате йому вдалося створити у «Металурзі» чудову атмосферу та познайомити місцевих любителів футболу з багатьма талановитими та кваліфікованими виконавцями. Більшість з них цієї неділі знову завітають на калинівський стадіон, але тепер…щоб взяти участь в меморіальному футбольному дійстві, освяченому іменем померлого товариша Павла Чепурди.

Очікується, що в матчі пам’яті, що його організовують Васильківська районна федерація футболу та Калинівська селищна рада, зіграють колишні одноклубники Павла Чепурди по «Крилах Рад», «Путрівці», «Металурзі» та інших команд. Початок матчу о 12:00.

Наш телеграм:https://t.me/vrff_2019

Наш інстаграм: https://www.instagram.com/vrff.com.ua/

Прочитано 2708 раз Последнее изменение Пятница, 01 Октябрь 2021 18:09

558 комментарии