Калинівська зона. «Зелений Бір» фінішував першим Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Зеленобірці в центральному матчі останнього туру в Калинівській зоні розбили свого конкурента за першу позицію.

«Зелений Бір» приймав на своєму полі «Салтік» і скористався з цієї обставини в повному обсязі. Господарі виграли з рахунком 4:1. Цікаво, що перші голи обох команд стали наслідками жахливої гри воротарів. Гостям допоміг відзначитися перший номер «Зеленого Бору» Дядечко, котрий перескочив через м’яча після удару Чижа — 0:1. А господарям поталанило, коли Червінський не зумів приборкати «хвилястого» після подачі Дзіни — 1:1. Усі інші влучання відбулися уже по перерві, а їх авторами стали виключно гравці місцевої команди.

«Данилівка» і «Митниця» влаштували хокей на футбольному полі в Данилівці. Ще б пак! Підсумковий рахунок матчу — 12:5. На перерву команди пішли за результату 6:3 на користь господарів. Але на цьому данилівці не зупинилися. Місцевий колектив, немов лютий хижак, знущався над своїм суперником й по перерві, забивши ще шість голів, але… двічі схибивши в позначки. Гості, натомість, відзначилися в другому таймі три рази. А найкрасивіший гол у поєдинку відбувся зусиллями Кущова, що поцілив у ворота Єршова метрів з тридцяти….

«Калинівка» продовжує сипатися, немов картковий будиночок. Підопічні Анатолія Поліщука зазнали вже третьої поспіль поразки — другої на своєму полі. Цього разу вони капітулювали перед «Глевою» — 0:3. Цікаво, що глеващанці востаннє святкували перемогу в чемпіонаті ще п’ятнадцятого травня, коли на своєму полі розгромили «Данилівку». Натомість «Калинівка» у цьому сезоні ще не вигравала…

«Форвард-Путрівка» розгромив господарів поля у Плесецькому, проте… не зумів кваліфікуватись до вищої ліги, адже наприкінці травня зазнав поразки від «Салтіка». По два рази ворота «Плиски» взяли путрівський верховода Турчин і молодий штурмовик Погорілий.

А от «Аякс» заледве переміг «Юність». Перемогу ксаверівцям в Кодаках приніс Дяченко, котрий відзначився в середині першого тайму — 1:0.

Відкритий чемпіонат Васильківщини. Калинівська зона. Дев’ятий тур

ФК «Зелений Бір» — «Салтік» (Мала Солтанівка) — 4:1 (Дзіна, 37, Іродовський, 68, Шульга, 78, Жеребко, 80 — Чиж, 23). 3 липня, Зелений Бір. Арбітр Сусленко.

ФК «Данилівка» — ФК «Митниця» — 12:5 (Коляда, 9, 25, Кущов, 20, 36, 59, Коваленко, 23, М. Лазебник, 40, 48, Колонський, 70, 76, 85, Вернигора, 80 — Чайка, 7, 50, Мельниченко, 28, Паращенко, 43, 88). 4 липня, Данилівка. Арбітр В. Грицай.

ФК «Калинівка» — «Глева» (Глеваха) — 0:3 (Хомич, 29, 60, Бернацький, 36). 4 липня, Калинівка. Арбітр Бондар.

«Плиска» (Плесецьке) — «Форвард-Путрівка» — 0:4 (Турчин, 42, 45, Погорілий, 75, 80). 4 липня, Плесецьке. Арбітр А. Лазебник.

«Юність» (Кодаки) — «Аякс» (Ксаверівка) — 0:1 (Дяченко, 25). 4 липня, Кодаки. Арбітр Бондар.