Вищу лігу сформовано Избранное

Оцените материал
(1 Голосовать)

Виконавчий комітет Васильківської районної федерації футболу на своєму засіданні, що відбулося 20 липня в Калинівці, затвердив склад учасників Вищої ліги Відкритого чемпіонату з футболу.

Члени Виконавчого комітету вирішили не змінювати кількісний склад Вищої ліги, залишивши у найрейтинговішому своєму змаганні вісім команд. Єдиною зміною в якісному складі Вищої ліги-2021 в порівнянні з попереднім рішенням Виконкому стала кількість делегатів від Гребінківської та Калинівської зон: попервах Гребінківська зона мала делегувати до вищої ліги п’ять команд, а Калинівська — три. Однак члени Виконкому, детально вивчивши змагальні та фінансові можливості п’ятого претендента від Гребінківської зони — команду Острійок,  вирішили підвищити у класі ще одного представника Калинівської зони — «Форвард-Путрівку». Цікаво що, путрівці самі висловили бажання спробувати свої сили у Вищій лізі…

Таким чином, остаточний варіант учасників Вищої ліги сезону-2021 набув такого вигляду: ФК «Гребінки», «Світанок» (Ковалівка), «Зеніт» (Лосятин), «Трібо-Інтерагросервіс» (Біла Церква), «Аякс» (Ксаверівка), «Салтік» (Мала Солтанівка), «Форвард-Путрівка», ФК «Зелений Бір».

Очікується, що лігові змагання під егідою ВРФФ розпочнуться 31 липня.

Наш телеграм: https://t.me/vrff_2019

Наш інстаграм: https://www.instagram.com/vrff.com.ua/

Прочитано 859 раз Последнее изменение Среда, 21 Июль 2021 09:41

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены